PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 159
ocen
7,9 10 1 7159
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

poziom world class - tryb kariera
1. druzyna z 2-3 gwiazdkami nie da sie grac , chba ze masochizm nas raduje , zawodnicy kalecza ten sport okropnie pilka od nich odskakuje jak od sterty drewna odziwo podania sa skuteczne do 30 metra przed bramka cpu pozniej albo zle podaja albo pilka jest blokowana
Obronca cpu moze gwaltownie przyspieszyc jak na prochach zeby ci włozyc noge lub ty zwolnisz nagle bo cie kolka zlapie i po strzale
2. wszystkie wybicia na pale lub wybicie dosrodkowania cpu sle wprost do swoich napastnikow kompletnie brak przypadkowosci
3.cpu dyma nas ochydnie - 3 razy zlapalem komentatora na tekscie must score jeszcze kiedy akcja byla w powijakach , no i oczywiscie ziscilo sie to jasnowidzene - sprawia to wrazenie ze EA wstawilo sobie kod ktory jak w parti szachow prowadzi nieuchronne do mata
4. zawodnicy krzataja sie po boisku jak bałwany pustynne zamiast wystawiac sie na pozycje czekaja jak patałachy w jednym miejscu , lub pilka przelatujaca nad glowa nie jest dla nich widoczna ze nawet palcem w bucie nie kiwna
5. bramkarze sa zwinni jak koty potrafia wybronic twoke wyszystkie niemozliwe do obrony strzaly jak sie wsciekna a jak juz masz pusta bramke to jebniesz w słupek

to sa spostrzerzenia po 3 sezonach w lidze angielskiej (nie wiem czy bede ciagnal 4 ) , ciesze sie tylko ze z flustracji jeszcze telewizora nie rozpieprzyłem

pharaoh1

Gram w FIFE już parę lat i powiem ci ze skoro nie potrafisz grac to przeżuć się na pro evolution soccer które jest swoją droga jest słabe. W każda fife od pierwszego załączenia gram na najwyższym poziomie i nie ma jakiegoś problemu wygrać mecz, wystarczy się tylko postarać ;] grając beniaminkiem w lidze włoskiej potrafiłem być pierwszy po pierwszej połowie sezonu ;] wiec jak widać można wygrywać nawet tymi najsłabszymi ;]

ocenił(a) grę na 5
Dezeeee

jesli to byl pierwszy sezon to gratuacje lecz wydaje sie to wielce nieprawdopodobne . Jesli weszles tym beniaminkiem do serie a po kilku latach grania to pownienes uwaznie czytac ten watek

pharaoh1

zaczałęm nim grac w serie a od razu ;] fifa nie sprawia mi problemów ;] przez neta tez super problemów nie ma, chodź czasem się zdarzy jakiś koks za rywala ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones