PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 159
ocen
7,9 10 1 7159
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Minus to to że nie ma naszych stadionów chociaż jednego np. Narodowy lub PGE Arena.
Plus to to że styl grania jest dużo lepszy niż w 12

ocenił(a) grę na 9
szymas93

Największym minusem jest to że nie ma licencji na polską ekstraklasę. Szkoda też że nie ma prawdziwego stadionu Camp Nou.

pawelmajster

to z polską ekstraklasą to porażka i z tymi stadionami

ocenił(a) grę na 8
szymas93

Jest jeden polski stadion. Został sprytnie schowany pod inną nazwą, którą teraz nie pamiętam. To obiekt Lecha Poznań. Można to sprawdzić w ustawieniach gry w opcji "Edytuj zespoły" --> "Stadiony" bo nie został on przypisany Lechowi (pewnie ze względu na brak licencji do polskiej ligi). Jak sobie przypomnę to podam później nazwę.

ocenił(a) grę na 8
szymas93

Nazwa stadionu: "Sanderson Park". Co ciekawe po bliższym przyjrzeniu się temu obiektowi wydaje mi się, że to połączenie dwóch polskich stadionów. Dach z Lecha Poznań, a trybuny z Areny Gdańsk.

bozo777

Przeglądam zdjęcia tego stadionu i dach wydaje się podobny ale trybuny na PGE na żywo wyglądają całkiem inaczej

użytkownik usunięty
szymas93

Brak stadionu chociaż jednego owszem może dziwić, zwłaszcza że były wykonane dla gry Euro2012.
Jeśli chodzi o polską ligę to mi akurat wszystko jedno, gdyż w nią nie gram... ale poniekąd nie dziwie się EA - skoro Ekstraklasa zaśpiewała tyle pieniędzy za licencję za tą słabą ligę podwórkową, to wcale nie dziwię się producentom, że ich olali.

ocenił(a) grę na 10
pawelmajster

Ja mam patha :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones