PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 158
ocen
7,9 10 1 7158
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

b

ocenił(a) grę na 8

błędy w grze (dużo)

hamerp91

chce kupić , wymień mi 4 wady . Poważnie pisze .

ocenił(a) grę na 8
Haic

są to takie błędy jak (tryb manager się zawiesza po 1-2 sezonie , zdarza sie, że podczas meczu nie ma piłki,
tych błędów jest troche .(to nie dzieje się tylko u mnie)

Lecz gra jest do pogrania dobra

hamerp91

mi się nie zdarzyło by nie mieć piłki ( gram 2-3 miesiące) , ale manager rzeczywiście się zacina i to nie tylko po np. 2 sezonach... może w każdej chwili ( mi najczęściej się zdarza to przed, w trakcie, bądź po ostatnim dniu transferowym ) . Na meczu pojawia się za to błąd z fify 12 (grafa) różne czarne pasy. Często (najczęściej przy stworzonych zawodnikach) piszą niestworzone historie np. piłkarz ze średnią 75 zarabia 750e i nie należy do naszego zespołu (choć oczywiście należy, można robić to z nim co z każdym innym) tylko pisze coś typu: FifaTeam234u5hy65jitorekpo. Po za tym często z nie wyjaśnionych przyczyn gra się zacina przy takiej samej roździelczości i ustawieniach, co graliśmy np. wczoraj. Wtedy ja najczęściej czyszczę komputer po to tylko by się dowiedzieć, że to i tak nic nie pomoże. Zmieniam na mniejszą rozdzielczość i działa. Potem po pewnym czasie ewentualnie zmieniam na poprzednią i znowu z niewyjaśnionych przyczyn działa.

hamerp91

Kurvva napisałem wymień mi 4 wady , a ten piszę o 2 i to jest dużo błędów ??? Na czym grasz na konsoli czy na PC

ocenił(a) grę na 8
Haic

gram na konsoli a po co ci k....a 4 wady
jezeli chcesz grac w gre która ci sie zatnie po kilku meczach bardzo prosze.

ocenił(a) grę na 5
Haic

jak chcesz grac tylko offline to nie kupuj bo tych beldow jest znacznie wiecej , wejdz sobie na moj watek i przeczytaj :) enjoy
http://www.filmweb.pl/videogame/FIFA+13-2012-650339/discussion/Najgorsza+fifa+w+ jaka+gralem,2052442

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones