PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684014}
7,7 6 462
oceny
7,7 10 1 6462
FIFA 14
powrót do forum gry FIFA 14

Nieporozumienie

ocenił(a) grę na 1

W końcu zdecydowałem się, na wystawienie oceny adekwatnej do jakości tego wątpliwej klasy
produktu gropodobnego. 1 jest tutaj opisane jako nieporozumienie, i rzeczywiście, ta gra to jest
jedno wielkie nieporozumienie.

Krótko:
- sędzia to skończony debil, który nie dość, że non stop podejmuje złe decyzje, to jeszcze włazi
pod nogi (zawsze mi, nigdy przeciwnikowi)
- AI drużyny gracza ma IQ na poziomie pnia drzewa - nie wychodzą na pozycję kiedy
trzeba, w dupie mają to, że przez 10 minut kiwam się jednym zawodnikiem w polu karnym z
sześcioma rywalami, żaden się nie ruszy. Wyjdą dopiero wtedy, kiedy będą mieli pewność że
znajdą się na 20-metrowym spalonym. Potkną się o własne nogi, piłkę, wpadną na siebie,
zablokują strzał kolegi, w zasadzie zrobią wszystko, żebym przegrał
- Pressing własnego AI to kiepski żart, chyba, że o czymś nie wiem, i pressing polega na tym, że
jeden zawodnik biegnie obok przeciwnika w odległości kilku metrów i udaje, że przeszkadza.
Natomiast pressing CPU jest nie do zdarcia - cała drużyna pracuje.
- CPU non stop kantuje, ale to już chyba urok FIFA. Nie da się skutecznie odebrać piłki przy linii
bocznej - aut albo odbije się tak, że trafi do przeciwnika. CPU może sobie grać ostro, mi
odgwizdują faule co chwila.
- Ktoś, kto ustawiał szybkość podań chyba nigdy nie widział meczu piłki nożnej. Dopiero w
deszczu piłka zachowuje się choć trochę tak, jak powinna.
- A w ogóle to szybkość podań i sposób rozegrania piłki zależy od pory dnia! Bez komentarza...
- Z kolei stadion i murawa na nic nie mają wpływu...
- W zasadzie mógłbym napisać książkę o tym, jak to zostałem okradziony z 250 zł. Ale w sumie
trochę na własne życzenie, bo można się było spodziewać po tych kretynach, że nic nie poprawią,
a tylko zepsują to, co jako tako działało.

Może w multi jest lepiej, ja kupuję tę grę dla kariery i ewentualnie grania z drugim graczem na
jednej konsoli, ale to drugie też jest już niemożliwe, bo tam gracze reagują z opóźnieniem
większym niż normalnie...

ocenił(a) grę na 8
Scaver000

ja tam gram wiele sezonów na legendarnym i bawię się świetnie. Jedyne co mnie denerwuje to, że cpu wybija piłkę z pola karnego w ogóle np z przewrotki, ofiarnie na pałę a i tak piłka w 99% przypadków leci co co cm do napastnika cpu który rusza z kontra, To jest po prostu nierealne. po za tym gra jest świetna.

ocenił(a) grę na 1
Rockman92

Największe goowno w jakie miałem nieprzyjemność grać, jeśli chodzi o tytuły piłkarskie.

ocenił(a) grę na 8
kharig

czemu? co ci nie pasuje w tej grze, kolego?

ocenił(a) grę na 1
Rockman92

Zacząłem pisać, przy 3 punkcie stwierdzam, że byłoby tego za dużo, może powiem co mi pasuje. Ok pasuje mi... nic nie wymyśle chyba nawet z przymusu.

ocenił(a) grę na 1
kharig

A nie, soundtrack jest w porządku, ale to jest norma w Fifie.

ocenił(a) grę na 1
Rockman92

Skoro już o tym mowa, jak to jest, że dowolny gracz CPU, nieważne, jakim by nie był cieniasem, jest w stanie uratować swoją drużynę przewrotką we własnym polu karnym? To raczej rzadka umiejętność.

ocenił(a) grę na 8
Scaver000

i jak uratuje tą przewrotką to dodatkowo tak wybije piłkę że co do cm wpadnie pod nogi jego kolegi z zespołu. Ale da się grać np na legendarnym. Tu moje mecze z Barcą

https://www.youtube.com/watch?v=931yJUrt7hw&feature=yout u.be

https://www.youtube.com/watch?v=VBOCBMC1X1g&feature=yout u.be

ocenił(a) grę na 1
Rockman92

Jak masz suwaki ustawione? :>

ocenił(a) grę na 8
kharig

siła strzału 60, CPU też 60, niecelność podań 40. Reszta nieruszana.

ocenił(a) grę na 1
Scaver000

Kolejne mistrzostwo świata. Kontuzje. Jak to jest, że w co drugim meczu w trybie kariery na poziomie (zaledwie) "profesjonalny" mój zawodnik łamie nogę albo coś innego? Szczególnie w tych meczach, w których rozwalam przeciwnika aż miło. Przed chwilą: prowadzę 8-0 (sic!) z Bilbao, 92 minuta i...Messi przy próbie odbioru piłki (!) doznaje złamania kostki - 4 miesiące przerwy. Idźcie się chędożyć, EA! Ostatni raz dałem się nabrać.

ocenił(a) grę na 7
Scaver000

Nie ma to jak grac w fife z komputerem..

ocenił(a) grę na 1
Kaziuuu

Kariera...a poza tym gram na ps4, do multi potrzebowałbym ps+, które, oczywiście, jest płatne.

Scaver000

Gra nieporozumienie, fakt, zwłaszcza podania, wciskam podanie do maksimum, a i tak muszę się cofać po piłkę, jedyna gra piłkarska, w której po dwóch tygodniach prób dostaje bęcki po 6:0, a obleciałem już naprawdę wiele, i jestem w piłkę niezłym graczem, całe szczęście, że dostałem ją w gratisie do konsoli, bo jakbym zapłacił to chyba bym się pochlastał :D

ocenił(a) grę na 1
bulka2609

widze ze macie tutaj podobne przypadlosci z ta gra co ja :) Cpu jesli jest fair ( pomimo wielu gliczy - wspomniane przewrotki ) to mozna go presingiem rozpracowac dosc latwo nawet na legendary .Inaczej sie sprawy maja jesli wyciaga asy z rekawa , pozostaje wtedy zrobic switch off i sprobowac ponownie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones