PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714150}
7,5 4 871
ocen
7,5 10 1 4871
FIFA 15
powrót do forum gry FIFA 15

Witam,

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć co jest grane
Kupiłem konsole jakiś miesiąc temu wydałem 1500zł
Ostatnio tydzień temu zakupiłem FIFA 15 ze sklepu nówkę na 220zł
Jestem zwolennikiem gry przez internet w poprzedniej wersji było to świetnie zrobione na zasadzie
ULTIMATE TEAM tutaj też tak jest tylko jest jeden konkretny problem żeby zagrać z drugą osobą
muszę wykupić abonament PlayStation Plus a to na rok wychodzi 200zł
Jak to możliwe że po wydaniu 1500zł na konsole + 220zł za grę muszę jeszcze płacić co rok 200zł
Ktoś mi to wytłumaczy?

ocenił(a) grę na 1
tomek_okon

Sony chce wiecej siana proste jak je...e

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

Domyśliłem się tylko czemu nigdzie nie było nawet drobnym druczkiem żadnej informacji to wyłudzanie kasy może niech zrobią jeszcze jakiegoś rodzaju dodatki jeśli nie kupisz za np. 50zł to nie pograsz i tak co miesiąc mało im siana czy jak

ocenił(a) grę na 1
tomek_okon

ps4 online jest od zawsze za kase , ps3 kiedys byl za free teraz nie wiem czy tez trzeba im placic za online

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

Szkoda że nie wiedziałem tego wcześniej
Jak dla mnie to zwykłe zdzierstwo

tomek_okon

siema moze ty mi pomozesz:)ostatnia fife w jaka gralem to 09:)kupuje niedlugo ps4 i mysle ze zaczne wlasnie od fify.pytanie czy moge sobie stworzyc swoj klub i umiescic go w wybranej lidze i grac nim kariere,czy to tylko jest ten ultimate team tak reklamowany by grac tylko online?moze glupie pytanie ale dawno w tym nie siedze i ciekawi mnie to przed kupnem:)dzieki

ocenił(a) grę na 7
bane12

Szczerze to sam do końca nie wiem dla mnie całe piękno jest zawarte właśnie w ultimate team
Wiem jedno na pewno można zagrać karierę jako trener dowolnego zespołu to raczej nie uległo zmianom od 09
Co do konsoli jeśli chcesz pełny zestaw to mogę Ci sprzedać swoją z dwoma padami i dwoma grami FIFA 15 i THIEF
Myślę że co do ceny się dogadamy bo dość pilnie potrzebuję kasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones