PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823629}
5,7 1 520
ocen
5,7 10 1 1520
FIFA 20
powrót do forum gry FIFA 20

Gram w Fifę od 20 lat, w 18stkę grywam na poziomie 'legendarnym' w karierze. Natomiast w Fifie 20 nie potrafię nawet strzelić bramki na poziomie nowicjusza,a co dopiero wyprowadzić składbą akcję. Nie umiem, nie wiem jak to zrobić. Da się? Ktoś strzelał bramki w tej grze? Farsa, paździerz, żenada, kpina z gracza i paździerz. DNO!

ras90

Ja strzelam, zdziwiony ? FIFA 18 ok a 20 nie ? Przecież po aktualizacjach mechanika jest sprowadzona na 18-19 a kolega nie umie strzelić bramki... Może jakieś ziółka na pamięć bo kolega zapomniał którym przyciskiem się strzela? Wszystkim ogrom którzy buraczą zaśmiewając się jak to co roku dostajemy to samo mówię ....guzik prawda, gra się zmienia, mechanika jest stale modyfikowana. Ja też byłem przez pierwsze dwa tygodnie po premierze podirytowany, później developerzy na bazie sugestii graczy udoskonalili grę i teraz mamy najlepszą fifa ever

ras90

Nauczyłbyś się grać, zamiast jęczeć.

Radek_Traczyk

Tak btw, to teraz po przejrzeniu komentarzy pod poprzednimi częściami Fify się dopiero zorientowałem że to troll nazywający każdą część dnem, a tu wymyślił sobie pewnie historyjkę by spróbować udowodnić "swoje racje". Kreatywnie, nie powiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones