PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823629}
5,7 1 520
ocen
5,7 10 1 1520
FIFA 20
powrót do forum gry FIFA 20

Dramat

ocenił(a) grę na 3

Ta gra to kompletna porażka. Ma się wrażenie, że nie mamy wpływu na wynik meczu, na to, co się dzieje na boisku. Gdy nie angażuję się w obronę, tylko zostawiam bronienie własnej bramki komputerowi, napastnicy przeciwnika pudłują, źle podają, grają jak patałachy, a gdy tylko sam wezmę się sam za obronę, to nagle stają się wirtuozami futbolu i dostaję 5 do koła, a gole jeden ładniejszy od drugiego.
Zrobiłem nawet eksperyment - na poziomie "professional" po prostu włączyłem mecz i potem nie robiłem nic, nie dotknąłem joysticka. Wynik? 0-0, wobec mojej bierności powinienem chyba przegrać do zera.

W starciu z komputerem moi gracze to muchy w smole, a jego obrońcy są 3x szybsi niż mój najlepszy sprinter. Komputer jest mistrzem przejęć, królem pressingu - zdąża wszędzie i zawsze, moi gracze nie są wstanie pomyśleć gdzie podać i kiedy uderzyć, bo obrońca już jest przy nich, odbierając piłkę. AI prawie nigdy nie popełnia fauli, piłki po wślizgach, strzałach, rykoszetach prawie zawsze spadają komputerowi szczęśliwie pod nogi. To jest nie do zniesienia. Co to za symulacja? Tak nie wygląda piłka nożna. Klasa drużyny, to lepsze umiejętności, dokładniejsze podania, celniejsze strzały, inteligencja itd., a nie jakieś dziwaczne nadprzyrodzone cechy, które jakiemuś żółwiowi pozwalają dogonić i zablokować Aubameyanga czy Walcotta, a przeciętnym bramkarzom bronić 20 strzałów w meczu. To jest megagłupie i frustrujące.

Szkoda pisać więcej - na Metacritics 90% użytkowników wystawiło tej grze ocenę negatywną. Tutejsze 5,8 to też bardzo nisko. Sam daję 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones