PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823629}
5,7 1 520
ocen
5,7 10 1 1520
FIFA 20
powrót do forum gry FIFA 20

Jestem zawiedziony

ocenił(a) grę na 5

Pierwszy raz tak się zawiodłem na FIFIE. Naprawdę coś strasznego.

Robią jakieś zmiany, by powiedzieć, że coś tam robią, ale to zmienia się na gorsze. Poza tym tak obciąża to wszystko grę, że nie jest ona płynną w przeglądaniu składu w trybie kariery.
Na trybie Volta też się okropnie zawiodłem. No cóż. Wydałem ponad 200 zł, zobaczymy czy coś się zmieni.

ocenił(a) grę na 4
pio73

Fifa19 z nowymi strojami... Za 239zl

ocenił(a) grę na 5
dawidlademann

No właśnie chodzi o to, że jest dużo zmian, które nie do końca przypadły mi do gustu. Ogólnie już ogarnąłem FIFE i nie gra się źle, ale kurcze tryb VOLTA spieprzyli.

pio73

Nie rzucim PESA i Fify, bo to nasz rod i nalogi!

pio73

jakie to zmiany które Ci nie pasują?

Jak dla mnie o wiele lepsza od 19. Bardziej realistyczna, trochę wolniejsza. Piłka nie lata jak po szynach jak ostatnio, zamieszanie w polu karnym o wiele fajniej i realistyczniej wygląda. No nie wróciłbym do żadnej wcześniejszej części.

ocenił(a) grę na 5
Rockman92

Nie rozumiem, dlaczego z trybu VOLTA zrobili takie gówno. FIFA Street była świetna, więc wystarczyło wrzucić gotowy produkt, tylko że z lepszą grafiką i aktualnymi składami, do FIFY 20 i byłoby cudo. Grałem w swoim życiu w FIFA 12, FIFA 14-18 oraz w tą, FIFA 20. Szczerze to dalej utrzymuję opinię, że straszne zmiany przeprowadzili. FIFA 18 była lepsza.

ocenił(a) grę na 5
Rockman92

Błędy do poprawy:

1. Przy aktualizacjach usuwają się stworzeni zawodnicy.

2. W trybie kariery nie można kupować stworzonych zawodników, bo przez kilka lat mają, że niedawno dołączyli do swojego klubu.

3. Kiedy sortuję w trybie kariery, w pozycji transfery to nie zostaję na początku tylko przenosi widok wraz z zawodnikiem, którego akurat miałem zaznaczonego.

4. W trybie Volta, gdzie traci się zawodników lepiej byłoby grać do ostatniego zawodnika, niżeli do końca czasu (Ogólnie tryb VOLTA to gówno).

5. Nie działa stworzona przeze mnie GameFace.


6. W trybie kariery piłkarze mają kontrakt na 2 lata, a jednak odchodzą na emeryturę już po aktualnym sezonie,

7. Brak polskich znaków w tworzeniu zawodników i menadżerów.

I to nie wszystko.

ocenił(a) grę na 6
pio73

To nie graj na PC jak narzekasz że gra ci sie tnie

ocenił(a) grę na 5
marcin_lendzion

Ostatni raz na PC grałem z FIF to w FIFE 11. Na szczęście już naprawili te straszne lagi na offline. Coś na początku było źle zrobione. Dla jasności - gram na PS4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones