PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013241}
6,4 631
ocen
6,4 10 1 631
FIFA 23
powrót do forum gry FIFA 23

Irytujący, męczący, nudny - tak można opisać nowy produkt od EA. Przestałem grać po 3 dniach. Zwróciłem grę i odzyskałem pieniądze. Nie kupujcie, bo bez sensu wydawać ~240zl.

Szymon_Sanocki

Co było tam nie tak?

ocenił(a) grę na 5
RAC_79

tam wiecznie jest coś nie tak xD.

DvQ_Zeuss

Ale to chyba ostatni raz, kiedy EA Sports robi Fifę. W przyszłym roku będzie ktoś innym się zajmował.

ocenił(a) grę na 2
RAC_79

EA SPORTS wciąż będzie robić to samo - tylko że pod inną nazwą. Wygasa licencja na nazwę FIFA.

MarcelDomnik

Aha, rozumiem. Dzięki za info.

ocenił(a) grę na 8
Szymon_Sanocki

Ja rozumiem, że nie wszystkim ta gra musi przypadać do gustu, ale zmian w tej części w porównaniu do ubiegłorocznej jest naprawdę sporo- począwszy od Trybu Kariery oraz nowego systemu zgrania w Ultimate Team. Game play również w mojej opinii uległ zmianie, więc Twoje argumenty to typowe lenie o Chopinie :).

ocenił(a) grę na 8
MBIITF

Zgadzam się z Twoim komentarzem.Minie również podoba się ta część FIFA 23.Grafika super,w komentarzu nie ma już na szczęście tego nudnego Szpaka,a to jest już duży plus.Ale ludziom to nigdy nie dogodzisz ;).

jazdowicz2666

bla bla bla, wygrywam męskim zespołem, a ci że wygrały i są najlepsze, kolejna rzecz Smokowski gada głupoty ale Laskowski mimo to zawsze mu wtóruje, dalej gdzie jest dodatkowy mecz w serie A gdy oba najlepsze zespoły na koniec sezonu zgromadziły tyle samo punktów, błedów jest znacznie więcej ale nie chce mi się już pisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones