PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608612}

Fable: Zapomniane opowieści

Fable: The Lost Chapters
8,1 8 439
ocen
8,1 10 1 8439
Fable: Zapomniane opowieści
powrót do forum gry Fable: Zapomniane opowieści

chociaż 40 - 50 pozycji?

użytkownik usunięty

Ona stoi nawet niżej od Obliviona....-.-
Coś mi tu nie pasuje....

Oblivion dużo lepszy moim zdaniem. Zresztą Fable II też lepsze od jedynki.

użytkownik usunięty
neo_angin

a grałeś może w Fable 3 bo nie wiem czy warto kupować....w 2 niestety nie mam możliwości pograć...:(

Grałem ale jeszcze nie przeszedłem. Coś pomiędzy jedynką, a dwójką. Jak ci się jedynka podobała to możesz w ciemno kupować.

użytkownik usunięty
neo_angin

ok, dzięki

ocenił(a) grę na 8

Zapewne z powodu dużych ograniczeń...niemniej świetna giera.

ocenił(a) grę na 8

m.in dlatego, że:
* Jest banalnie prosta, nawet osoba grająca po raz pierwszy w grę ją przejdzie
* Ma trochę zauważalnych bugów
* Małe wyważenie ekwipunku... szybko możemy znaleźć taką broń, że aż to tych co zdobywamy na końcu, inne nie będą nas obchodzić. Handel praktycznie w tej grze nie istnieje. Wyciągamy np miecz w świątyni Avo, który jest praktycznie nieprzydatny bo lepszy znajdziemy w głupich krzakach -,-
* Tak samo możemy się uczyć dość sporej ilości umiejętności, które są dla nas i tak nieprzydatne.
* Nie wiadomo dla kogo jest ta gra... teoretycznie powinna być uniwersalna... taka miła gra, gdzie mimo obecności przemocy, mozna ją dać młodszym graczom. Jednak takie fakty jak chociażby obceność burdelu ją tu przekreślają.

Ogólnie twórcy mogli stworzyć arcydzieło, stworzyli TYLKO bardzo dobrą grę. Najbardziej śmieszy fakt, że zamiast wyciągnąć z tego wnioski, powtórzyli te same (wytykane przez fanów) błedy w kolejnych dwóch częściach.

Mimo wszystko niezwykle ciekawa moim zdaniem historia, możliwość wyboru w podejmowanych decyzjach, samo urozmaicenie zadań i zmiana wyglądu naszego bohatera, zarówno pod względem dobro/zło jak i wieku. Sporo jest takich rzeczy, że Fable stało się produkcją kultową :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones