PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608612}

Fable: Zapomniane opowieści

Fable: The Lost Chapters
8,1 8 435
ocen
8,1 10 1 8435
Fable: Zapomniane opowieści
powrót do forum gry Fable: Zapomniane opowieści

Najpiękniejsza baśń...

ocenił(a) grę na 10

Wielu narzeka na to, że gra jest zbyt prosta: proste zadania, prosta walka, dialogi, mapy,
wszystko. Tymczasem siła tej gry tkwi w niezwykłym, niespotykanym, baśniowym klimacie.
Nigdzie indziej nie znalazłem czegoś równie niezwykłego. Sam fakt, że zaczynamy jako
dziecko, to moim zdaniem coś świeżego. Pozwala to "być" głównym bohaterem (tak samo
działa brak wypowiadanych przez niego dialogów). Bajka, po prostu bajka. Kocham,
uwielbiam, mogę zagrywać się w to godzinami. Zazdroszczę tym, którzy dopiero w to zaczną
grać. ;-)

ocenił(a) grę na 10
Wafe7

drugiej takiej gry nie ma na pc! warto też dodać że to jedyna gra w której czynienie dobra lub zła wpływa na wygląd głównego bohatera. Dla mnie w tej grze wszystko jest doskonałe. Fabuła bardzo mi się podobała i po kilka razy przechodziłem całą grę po różnych stronach i za każdym razem poniekąd poznawałem nowe oblicze Fablea dzięki rozwijaniu innych umiejętności czy podejmowaniu innych decyzji podczas zadań. W żadnej innej grze nie można tak jak w tej poczuć się bohaterem.

ocenił(a) grę na 8
Wafe7

Mimo ,że to klimaty bajkowe to ku memu zaskoczeniu gra wypadła bardzo dobrze !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones