PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612093}
7,7 1 634
oceny
7,7 10 1 1634
Fable II
powrót do forum gry Fable II

Jedna z najlepszych serii na Xboxie. Dwójka według mnie jest najciekawszą odsłoną i akurat ta część została tylko na wyłączność X360 :) Szkoda, że tak niewiele gier pozostaje na wyłączność marki Xbox bo gdyby MS nie portował tych fajnych tytułów na PC to czuję, że po Sony nie byłoby co zbierać. Tyle gier już znikło z Xboxa na rzecz PC. Nie do pomyślenia. Głupią politykę ma MS. Teraz jeszcze zamykają studia, i to takie zasłużone jak Lionhead. Oby marka Fable nie zginęła.

DaveDovah1993

Nie zginęła, na końcu 2016 dostaniemy Fable Legends

ocenił(a) grę na 9
LordVader345

No właśnie nie dostaniemy :( Fable Legends skasowane, Lionhead Studios również :(

DaveDovah1993

Jak to skasowane?

ocenił(a) grę na 9
LordVader345

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/studio-lionhead-zamkniete-fable-legends-anul owane.html

DaveDovah1993

Jak można skasować grę która prawie została ukończona? *facepalm*

W dodatku skasowali oba studia...

ocenił(a) grę na 9
LordVader345

To jest MS. Jak widać zdecydowali że gra nie odniesie sukcesu i tyle. Grę bym przebolał jeszcze (w sumie to nie miało być pełnoprawne Fable IV), ale ze skasowaniem studia nie mogę się pogodzić. Wiadomo, że to już nie było to samo Lionhead co kiedyś, ale nie byli też skończonymi leszczami, mogli wzmocnić jeszcze ekipę i tworzyć dalej. Decyzji wielkich korporacji czasami nie da się zrozumieć.

ocenił(a) grę na 9
LordVader345

Mam nadzieję, że samej marki Fable nie zabiją i że kiedyś ktoś inny stworzy czwóreczkę, trzeba mieć nadzieję, kocham tę serię.

DaveDovah1993

Tylko, żeby ta czwóreczka nie była takim zawodem jak trójeczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones