Gra wideo

2008
7,7 1 470
ocen
7,7 10 1 1470
288
chce zagrać
{"id":"612093","linkUrl":"/videogame/Fable+II-2008-612093","alt":"Fable II","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/20/93/612093/7363989.2.jpg"}
Minęło prawie 500 lat od wydarzeń znanych z "Fable: The Lost Chapters". Wkrocz do fantastycznego Albionu... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Lionhead Studios
wydawca
Microsoft Studios
Top gier wideo 77 komentarzy
W co chcielibyśmy zagrać, ale jeszcze tego nie zapowiedziano

Minęło prawie 500 lat od wydarzeń znanych z "Fable: The Lost Chapters". Wkrocz do fantastycznego Albionu przypominającego Anglię z czasów kolonialnych. Pokieruj swym bohaterem od najmłodszych lat, aż do śmierci. Pnij się w hierarchii społecznej, przeżywaj przygodny, spłódź dzieci i dorób się majątku! Lub spraw by ludzie szanowali CięMinęło prawie 500 lat od wydarzeń znanych z "Fable: The Lost Chapters". Wkrocz do fantastycznego Albionu przypominającego Anglię z czasów kolonialnych. Pokieruj swym bohaterem od najmłodszych lat, aż do śmierci. Pnij się w hierarchii społecznej, przeżywaj przygodny, spłódź dzieci i dorób się majątku! Lub spraw by ludzie szanowali Cię tylko ze strachu przed Twym mrocznym obliczem... W "Fable II" nie ma zbyt wielu ograniczeń wirtualnej rzeczywistości, a istniejące i tak wydają się pełną swobodą. Twój los leży w Twoich rękach!

na podstawie
Dene Carter (materiały do scenariusza, historia)
studio
Lionhead Studios (deweloper) / Microsoft Studios (wydawca)
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fable 2, smaczny kąsek. (RIP Lionhead):

  DaveDovah1993 ocenił(a) grę na

  Jedna z najlepszych serii na Xboxie. Dwójka według mnie jest najciekawszą odsłoną i akurat ta część została tylko na wyłączność X360 :) Szkoda, że tak niewiele gier pozostaje na wyłączność marki Xbox bo gdyby MS nie portował tych fajnych tytułów na PC to czuję, że po Sony nie ... więcej

 • GOTY PL

  Danio31b

  Orientuje się ktoś czy edycja GOTY zawiera napisy PL??

 • Petycja o wersję PC "Fable II"

  Reynevar

  Petycja świeża, podpisujcie jeśli chcecie zagrać w Fable 2 na pecetach! change. org/ p/microsoft-lionhead-lionhead- studios-call-on- lionhead-microsoft-to-make-a-p c-version-of-fable-ii Połączcie link, usuńcie spacje.

  • 6/10

   pachomir ocenił(a) grę na

   Mocno rozbudowana w porównaniu do pierwszej części ale gra nadal jest za łatwa - rezygnacja z podziału na poziomy trudności to moim zdaniem niemądre rozwiązanie. Tak czy inaczej polecam.

  • Oh God Why ?!

   Novez

   Dlaczego nie ma tego na PC !? Zwalili po całości :(

   1
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.