PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 510
ocen
7,8 10 1 11510
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

4/10

użytkownik usunięty

Fabularnie gra jest mega, jednak niedoróbki i błędy, w tym także irytujące wywalanie do pulpitu co 5 minut zmuszają mnie do oceny tej gry na 4. A szkoda.

A ja nie mogę nawet porodu przejść (pierwsze minuty gry), bo gra się ciągle zawiesza... I muszę alt+ctrl+del naciskać, żeby w ogóle ją zamknąć... A zaraz po zainstalowaniu system mie wywaliło i musiałam awaryjnie Windowsa włączać.

Porady techniczne na stronie producenta są żenujące - np. trzeba wyłączyć antywirua i wszystkie zbędne programy w tle (wtf - skąd mam wiedzieć który mogę wyłączyć, a który nie jak się nie znam na kompach?? I dlaczego mam antywira wyłączać, kiedy mam połączenie z netem - przecież komp może zostać zawirusowany) czy też trzeba odinstalować wszystkie kodeki. Czyli jak chcę pograć w Fallout 3, to muszę wszystko odinstalować (all player'a, k-lite kodec pack etc.), pograć, a potem na nowo zainstalować, żeby móc film obejrzeć??!! Nawet nie chciało mi się sprawdzać, czy to działa.
Poza tym na necie przeczytałam (z jakiegoś forum), że jeszcze trzeba cały pakiet programów Nero Burning Rom odinstatować, co mi nawet facet w sklepie potwierdził. Że jak gra wykrywa kodek czy Nero (lub ogólnie programy nagrywarek czy dysków wirtualnych), to się wykrzacza.

Pieniądze wyrzucone w błoto.

użytkownik usunięty
sandra_endoor

No niestety, bethesda olała totalnie optymalizację i bugi w grze, W new vegas też nie jest lepiej. Łatki 1.1 i 1.7 też nic nie dają.

ocenił(a) grę na 6

Bez przesady. Grałem w F3 jeszcze na lapku z jednojajowym procesorem i zintegrowanym radeonem. Chodziła bez większych ścinek na średnio-wysokich w 1024x768. Raczej nie jest to kwestia optymalizacji.

sandra_endoor

jesli masz czterordzeniowy komputer bedzie wywalac ,jest na to rada poszukaj w necie

ocenił(a) grę na 10

kupcie sobie konsole!!!!!!!!!!!!!!!!! i po problemie!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10

Ani razu gra mi się nie wysypała a laptopa mam już sześcioletniego. Więc może nie jest wina w samej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones