PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 510
ocen
7,8 10 1 11510
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

Dla mnie to świetna gra która dla mnie jest równa nawet z arcydziełem jakim jest fallout 2 (zresztą
1 też była świetna). Ogromny świat, świetna fabuła, ciekawe questy poboczne których jest
naprawdę wiele.. A jeszcze ze wszystkimi dodatkami (poza Zetą bo dla mnie mega gówniany
dodatek) ta gra to jedna z moich ulubionych i chętnie bardzo często do niej wracam.

Ziomix

Zeta owszem słaby, ale to co różni dodatki do F3 a F: NV to to że w DLC do New Vegas jakoś mało życia, może ze 2 postaci z którymi można normalnie pogadać, mało tam questów pobocznych, żadne z tych nieciekawe zresztą.

ocenił(a) grę na 4
hr_dooku

Tak jakby dodatki do F3 były jakieś ciekawe wybitnie. Dialogi w grach Bethesdy to też raczej dolna półka, więc to że jest z kim pogadać nie wiele zmienia jeżeli nie ma o czym.

MZ to w ogóle tragedia, która nie powinna ujrzeć światła dziennego. Najlepsze są The Pitt (szkoda, że taki krótki) i Point Lookout. Reszta pomijając MZ zaledwie średnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones