PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 669
ocen
8,4 10 1 22669
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

9/10 

ocenił(a) grę na 9

Gra świetna i tak dalej, nie chce mi się za bardzo pisać czegoś dłuższego, bo przeszedłem tydzień temu i dopiero co obejrzałem dobry film, więc nie mam "weny" na pisanie recenzji Far Cry'a, ale mam małe pytanie. Mianowice, czy tylko mi na ultra detalach typek "zacinał" się na schodach, tak jakby stopień był za wysoki, czy coś i nie mógł pod niego podejść? W takim przypadku pomagało tylko skakanie przez pierwszy schodek(strasznie było to wkurzające przy odhaczaniu kolejnych wieżyczek na mapce, a szkoda wspominać o misjach, gdzie miałem się gdzieś przekraść, a do domku nie mogłem wejść jakiegoś, bo musiałbym wstać i skoczyć -.-'') lub zmniejszenie jakości do medium. Myślę, że jest to spowodowane tym, że wysokie detale, mogą lekko zmieniać kształt powierzchni otoczenia. Cała gra ogólnie działa na luzie na ultra i nie ma żadnego problemu z zacinaniem, lapka mam bardzo dobrego, więc to raczej nie problem z konfiguracją, czy czymś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones