PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 671
ocen
8,4 10 1 22671
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Początek bez zmian. Dostajemy wybór zabicia bądź ocalenia Lizy. Scenariusz z uratowaniem przyjaciół bez zmian. W przypadku zabicia Lizy przystępujemy do stosunku z Citrą po którym to my ją zabijamy. Dzięki czemu przejmujemy władze nad wyspą. Jednoczymy wokół siebie piratów i stajemy się nowym Vaasem (kompletna transformacja głównego bohatera). W kolejne części gry moglibyśmy przybyć na wyspę jako agent rządowy albo człowiek kartelu mający przejąć interes Hoyta. Dzięki czemu moglibyśmy podziwiać nowego, w pełni odmienionego Jasona, z którym byśmy walczyli o oczyszczenie/władzę nad wyspą.

MishaPl

Końcówka, to wg mnie najsłabszy aspekt tej gry. Ja wybrałem ocalenie przyjaciół, ale niczego sie nie dowiedziałem. Czy Jason został na wyspie, a jeżeli nie to czy przeżyli podróż do USA? Wg mnie powinno to wyglądać tak, że po tym jak ginie citra, Jason i przyjaciele szybko muszą spier**** bo Dennis chce sie na nich zemścić. I wygląda to tak że odpływamy z wyspy a Dennis & Rakyat nas gonią i próbują nam to utrudnić :)
Czyli podsumowując ta fabuła ma możliwości na stworzenie sequelu albo podtytuły o długości połowy czasu przejścia podstawowej trójki.
Pozdrawiam, Damian.

ocenił(a) grę na 7
DamianGZYL

Tak, słaba końcówka jak dla mnie. Myślałem, że po jedynym słusznym zakończeniu (olanie barbarzyńskich plemion i uratowanie przyjaciół - w końcu po to weszliśmy w sojusz z Citrą by ich wyratować) będę się miał raz na zawsze rozprawić z tym całym dzikim kultem Rakyat. Cóż, może w następnej części urosną w siłę i trzeba będzie ich wyniszczyć, fajnie by było ;) Albo jakiś dodatek czy cuś, DLC, nie wiem ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones