Mam na PS2. Możliwości nie jest dużo, ale uwielbiam tą serie gier i polecam każdemu. Świetny tryb walki (nie sztywny), krew, i dobrze rozbudowana kariera sprawią, że trójka mimo tego, iż ma pewne wady (mało prawdziwych bokserów, zbyt silne haymaker'y, niekontrolowane "two shots comos", i na mojej starszej konsoli...