PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727818}
7,4 1 273
oceny
7,4 10 1 1273
Five Nights at Freddy's 2
powrót do forum gry Five Nights at Freddy's 2

Słaba...

ocenił(a) grę na 3

Nie wiem co ludzie widzą w tej serii. 1 jest średnia, 2 słaba, a 3 to nieporozumienie i najgorsza gra survival horror w jaką grałem.
Ale teraz przejdźmy do mojej recenzji 2.
Grafikę oceniam na 4/10. Udźwiękowienie jest nie najlepsze i oceniam je na 4/10. Fabuła jakaś tam jest ale niezbyt dobra 6/10. Klimat - w 1 był nawet dobry tutaj jest średni, 5/10. Pod względem strachu jest słabo, 2/10. Gameplay to to samo co 1, więc oceniam go 5/10(nie jest niczym specjalnym, chociaż przyznam że pomysł z patrzeniem przez kamerę na pluszaki jest ciekawy).
Ogólnie gra dostaje ode mnie 3.5/10

ocenił(a) grę na 9
MrBrut

Fabuła nie jest dobra? Cała intryga z morderstwem dzieci, co się z nimi stało i opowiadanie historii metaforycznie poprzez plakaty oraz minigry to słaby zabieg?

ocenił(a) grę na 3
HungerGamer

Czy ja mówiłem że słaby? Nie, powiedziałem średnia. Nic nie ciekawi, nie wciąga, prawie w ogóle jej jakby nie ma, jedynie da się ją wywnioskować po tym jak ktoś coś sobie wymyśli. Nawet jeżeli tam była to i tak nie wygląda mi na nic ciekawego. Jeżeli szukasz gry survival horror z wybitną fabułą którą można poznać bez przeglądania internetu to polecam Rule Of Rose oraz Silent Hilla 2 i 4.
Zakładam że autor nie wymyślił jej wcale, dodał coś żeby gracze ją wymyślali.

ocenił(a) grę na 8
MrBrut

wole 1 część ciekawa jaka będzie sister location

ocenił(a) grę na 8
zuko_filmweb

niedługo sister location

MrBrut

jestes debilem!

MrBrut

a sory. Jednak masz rację.

ocenił(a) grę na 10
MrBrut

och, tak zabijanie dzieci i wsadzanie je do strasznych kostiumów zwierząt jest takie sobie, prawda? jak upiorny królik, królik bez twarzy, kurczak bez dzioba i oczu, kurczak z uszkodzoną gębą, gruby niedźwiedź, creppy niedźwiedź, gnój, drugi gnój, kupa sprężyn, kukła, i jakieś cienie chcą cie zabić i co chwila robią ci jumpscare'y i sie srasz, że toy chica w korytarzu zraz wyskoczy ci na ryj i okazuje sie ze jest grozna tylko w wentyli, kiedy zamaist maski wciśniesz kamery a juz bonnie tuż tuz i wyłaczasz cala gre albo odchodzisz od komputera bo papet sie wykreca a ty musisz miec maske bo mangiel jest w wentyli i niema zamiaru sobie pujść to jest średnie? to najgorszy horror? to najgorsza gra surwiwalowa? a w sumie co mi do tego XD to w sumie to twoja opinia ale za bardzo sie napracowałem zeby teraz skasowac ten komenatrz, po prostu lubie (kocham) fnafa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones