PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643117}
2,2 157
ocen
2,2 10 1 157
FlatOut 3: Chaos & Destruction
powrót do forum gry FlatOut 3: Chaos & Destruction

2/10

ocenił(a) grę na 2

Coś dla małolatów. Zero zasad fizyki, grawitacja i grafika z bajek, samochody słabiej się rozwalają niż w poprzednich częściach. Ode mnie 2 na 10.

ocenił(a) grę na 1
pachomir

Mi to bardziej przypomina gry java na komórki

ocenił(a) grę na 1
tihomax

dobre, "lubię to!"

ocenił(a) grę na 1
pachomir

Mówiąc wprost - czwarty Flatout (Ultimate Carnage był po drodze?!) posiada wymagania wyższe, niż jakikolwiek stworzony do tej pory Flatout, a działa, wygląda i brzmi gorzej, niż jakikolwiek stworzony do tej pory Flatout. Absurdalnie pobugowany i pozbawiony niemal wszystkiego, co podobało się lub przynajmniej mogło podobać w poprzednich Flatout'ach - tyle pokrótce. Na dłuższą, bardziej wyczerpująca wypowiedź ta gra nawet nie zasługuje.

Link

K...wa co to było, włączyłem, coś za...dala, ch... wie o co chodzi, myśle źle grafike ustawiłem czy jaki grom. Ucieszyłem się jak zobaczyłem Flat Out 3, myśle to bedzie coś, grałem jak dotąd we wszystkie i troche czasu przy tym spędziłem. A tutaj taka porażka, ponad 10 gb ściągania w dupe. No masakra. Jak można było tak to s...dolić.

ocenił(a) grę na 1
Mateo_SF

Kolego, nie przyznawaj się publicznie, że ściągasz gry, bo ci ACTA internet odetnie, ale co fakt to fakt, ta gra nadaje się tylko do wycierania podłóg

ocenił(a) grę na 6
KtosNieznajomy

nawet do wycierania sie nie nadaje

ocenił(a) grę na 1
pachomir

TEAM 6. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones