Po sciagnieciu gry Fma14 chcialem poprowadzic klub np Mu czy Arsenal tam są takie dziwne nazwiska... Dlatego do was mam pytanie jak to zalatwic zeby nazwiska były prawdziwe jak w realu? Spróbowałem sciagnac patcha ale nic z tego :/. Nie przyjemnie sie gra z dziwnymi nazwiskami, dlatego ani jednego meczu nie rozegralem...
więcejjak to ocenic, zawsze gralem w fm'a ale nigdy tak nie bylo zebym nie wiedzial jaka ustawic taktyke, bo zadna sie nie sprawdza, do tego rozmowa z zespolem wyglada jak gadanie z rozwydrzonymi dzeciakami, zarzad niecierpliwy-male potkniecie i juz rozmowa, wyniki czasem smieszne- mysle ze grajac seniorami realu madryt, nie...
więcej