8,6 1 152
oceny
8,6 10 1152
254
chce zagrać
{"type":"film","id":767504,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Forza+Horizon+3-2016-767504/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Forza Horizon 3
  • sebogothic ocenił(a) tę grę na: 9

    Jedna z najbardziej kompletnych i kompetentnych ścigałek wszechczasów. Obłędna oprawa graficzna, nie ustępująca jej oprawa muzyczna przy której aż chce się jechać, 350 aut, satysfakcjonujący model jazdy, który zadowoli zarówno fanów zręcznościowek, jak i nieco symulacyjnego podejścia. Możliwość prowadzenia tytułowego festiwalu, wspaniała i różnorodna Australia do przemierzenia. Gry z serii Forza były jednymi z niewielu, których, jako właściciel PS4, zazdrościłem posiadaczom Xbox One. Jednak obecnie posiadacze PC z Win10 mogą się cieszyć jedną z najlepszych serii, dotychczas ekskluzywnych na konsolę Microsoftu. A jeśli ktoś posiada kierownicę to frajda z grania wzrasta niebotycznie. Forza Horizon 3 była jedną z kilku gier (obok ETS2, Project CARS czy Assetto Corsa) dla których kupiłem Logitech G29. Dawno temu zagrywałem się w ścigałki, jak chociażby Need for Speed: Most Wanted, jednak od dawna gry samochodowe nie sprawiają mi takiej satysfakcji jak kiedyś. Czułem po prostu, że gram a nie faktycznie jadę. Z kierownicą to inna para kaloszy.

  • sebogothic Grałeś na PC??

  • grupio ocenił(a) tę grę na: 8

    sebogothic Ta gra ma zerowy poziom trudności. Auta same wpychają się do garażu. Fabuły nie ma żadnej tylko pojedyncze obszary na mapie. Oprawa i jeżdżenie autami sprawia frajdę, ale ta gra nie stawia żadnych wyzwań. Powinni wprowadzić drugi tryb, w którym trzeba się mocniej postarać, aby jakąś fabułę pchać do przodu i móc zdobywać nowe samochody.

  • sebogothic Lepiej zagrać w to czy odrazu w czwórkę??