PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809074}
8,4 1 929
ocen
8,4 10 1 1929
Forza Horizon 4
powrót do forum gry Forza Horizon 4


Dla mnie dodatek taki sobie, trochę smuci sam fakt że nie dali nam w 100% świata zrobionego z klocków. Odnoszę wrażenie że całość, zrobiona została na szybko, tak bardzo zwlekali z tym dodatkiem długie miesiące, aby dać nam wszystkiego mniej. Wydaje mi się że wielu ludzi nie pracowało przy tym DLC, stąd wyszło tak a nie inaczej.
DO tego sam dodatek ma problemy z np: zapomnianym wozem który po prostu naprawia się w nieskończoność (jakiś glicz/bug). Dodatek zaliczony na 100%, ale liczyłem na coś lepszego. Ogólnie można było to zrobić lepiej, np: gdyby było więcej klockowych aut z 10-15, i podłoże w 100% z klocków lego, to można było wymyślić że np: auta z LEGO nie zwalniają po klockowej nawierzchni, zaś te normalne z FH4 już tak. Można było powymyślać jakieś fajne mechaniki świata i nie tylko.
Jak dla mnie ocena 8/10 to zbyt wysoka ocena, wiadomo każdy inaczej ocenia, dlatego ja też inaczej oceniłem ;).

https://www.youtube.com/watch?v=zuZq5WqLRgQ

MaXXi

Zapomniany wóz odkryje/pojawi się w garażu dopiero po kolejnej aktualizacji gry. Taką informację można znaleźć w samej grze gdzieś w podmenu zapomnianych wozów.

Dodatek wg mnie bardzo fajny, ale rzeczywiście trochę krótki. Brak całego świata z klocków trochę mnie zaskoczył, bo też spodziewałem się, że wszystko będzie klockowe, ale sama mapa - choć nie za duża - jest bardzo różnorodna. Nowe wyścigi dość standardowe, ale nowe znajdźki ciekawe. No i zamknięty tor wyścigowy to coś, czego w grze brakowało. Dotąd nie było miejsca bez ruchu ulicznego, gdzie można by się było porządnie rozpędzić na dłuższym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones