PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612887}
7,7 271
ocen
7,7 10 1 271
Forza Motorsport 2
powrót do forum gry Forza Motorsport 2

O dwa biegi w tył...

ocenił(a) grę na 8

Forza Motorsport 2 to dobre wyścigi, lecz względem jedynki poszła bardziej na skróty. A szkoda bo swojego czasu najbardziej żałowałem że grałem w FM3, a gdy ograłem FM2 a potem FM1, to trochę żałowałem że straciłem czas na Forze 2.
Szkoda bo oprócz lepszej grafiki i kilku zmian to FM2 nie jest jakimś przeskokiem, aut jest więcej ale system zniszczeń jest zadowalający, aczkolwiek trzeba brać pod uwagę że im więcej aut, tym system zniszczeń słabszy, szczególnie gdy dużo jest aut z górnej półki których w żaden sposób nie zniszczymy tak jak auta z niższych klas.
Trochę dziwne że takie Ferrari F40 już nie rozwalimy jak w Forza Motorsport 1, ale za to Porsche dalej ładnie się niszczy, tak jak poziom uszkodzeń był jasno określony w FM1, tak w dwójce jest on w kratkę i bardzo nierówny.
Sugerowana ocena jest oceną jaką uważam że dany tytuł na taką zasługuję, jest to po to aby nie urazić fanów danej serii, bo każdy może mieć odmienne zdanie, dla jednych dwójka będzie na 9/10, dla innych na 8/10. Jednocześnie sugerowana ocena będzie tylko wtedy kiedy nie będę wstanie ocenić w 100% gry. Przy Forzie Motorsport 2 tak właśnie jest, multiplayer też jest częścią gry, a nie ma możliwości jego sprawdzenia bo serwery po prostu zostały zamknięte.
Bo to tak jakbym oceniał CODa na podstawie singla a MP czyli trzon gry OLAŁ, wielu pewnie z was by pomyślała "WTF!!" (Kiedyś recenzowało się osobno i SINGLA oraz Multiplayera, wystawiając z osobna oceny)
Dziś recenzuje się OBA jednocześnie jako cały produkt i wystawia ocenę główną (jako całokształt). Sugerowaną Ocenę można różnie odbierać, również w taki sposób że może ona ulec zmianie, gdy za jakiś czas wyjdą aktualizację do danego tytułu i poprawią jego jakość. Ale tutaj w przypadku Forza Motorsport 2 nie ma to już znaczenia.

Zapraszam do oglądania ;).

https://www.youtube.com/watch?v=CGfGSCUh3IQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones