PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612898}
7,0 2 052
oceny
7,0 10 1 2052
GRID 2
powrót do forum gry GRID 2

Do jedynki jej daleko.

ocenił(a) grę na 4

Grafika owszem podrasowana.Jadą na tym samym silniku .Ale prowadzenie aut fatalne.Po paru chwilach każdy jest mistrzem .W wywiadach mówili że zrobili mniej arkade niż w pierwszej części .Co za bzdura .Auta się pięknie niszczą .Niestety nie można się tym zbytnio nacieszyć bo na replay założony jest beznadziejny filtr .A zaraz po kraksie nie można podziwiać efektów zniszczenia bo albo wyskakuje menu z opcjami co robić albo wracamy od razu na tor.Tyle czekania na nic .Pieniądze wywalone w błoto.

ocenił(a) grę na 6
terron

Właśnie ukończyłem tryb kariery i mogę co nie co napisać o tej grze zgadzam się na pewno z tobą że jedynka była zdecydowanie lepsza,bardziej urozmaicona pod wieloma względami np.tras,samochodów,wyścigów po prostu dobrze się tą grę wspomina z dwójką jest zdecydowanie gorzej jest strasznie uboga pod względem tras które są strasznie powtarzalne,następnie nurtuje mnie jedno pytanie Czemu to my zawsze startujemy z końca stawki a nasi najwięksi rywale z pierwszych miejsc?Ani razu nie startowałem z 1 miejsca przez co zanim dojechałem do czołówki to miałem śmietnik a nie samochód,następnie moje ulubione trasy na torach (znanych również z F1) było za mało a tam ścigało mi się najfajniej, następnie samochody z których najlepszy okazał się samochód Alfa Romeo zabawne bo w innych grach był to jedne z najgorszych samochodów.
Podsumowując 1 sezon nuda,2 sezon zajebisty,3 sezon masakra,4 sezon git,5 sezon szkoda gadać :( ode mnie 6/10.

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Faktycznie powtarzalność tras bije po oczach. Ja przeszedłem tylko 4 sezony. 5. sezon jest tak wyśrubowany, że nie mogę go przejść. Każda trasa to katorga i za to niestety z 8/10 muszę zaniżyć do 7/10.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Moim zdaniem w 5 rundzie są za szybkie samochody a trasy zbyt wąskie i kręte a powinno być w tej rundzie więcej tras autostradowych bądź więcej tras znanych z F1.

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Jest dokładnie tak jak mówisz.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Na twoim miejscu zmniejszyłbym sobie poziom dlatego że w tej rundzie trzeba wygrać prawie wszystkie wyścigi tylko jeden można zepsuć.

ocenił(a) grę na 5
terron

Zgadzam się!! Za chwilę zainstaluje chyba jedynkę, bo tutaj już mnie szlag trafia.

Doszedłem do drugiego sezonu, a świadomość braku serii LeMans (albo prototype) i tego jak fajnie się latało, nie tylko na tym torze co zawsze był w wyścigu 24h, ale i na innych (Honda NSX + ten wąski górski tor) wspaniale. Rywalizacja na trybie 'Ninja" :) super, ciśniesz za kimś i widzisz jak wylatuje z toru :P.

A tu, jeździsz w kółko, gdzieś jakaś muza dudni na zakręcie, porażka, już nie wspomnie o komputerowych rywalach co wszystko im wolno. Z tego co pojeździłem to Nissan Silva ok. myślę że Honda NSX też by przypadła mi do gustu.

Zrobili Dirta na asfalcie i zadowoleni, a ja Dirta nie lubię :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones