PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612898}
7,0 2 047
ocen
7,0 10 1 2047
GRID 2
powrót do forum gry GRID 2

Czy ja dobrze rozumiem sens tej gry? Gaz w podloge, zakrety zazwyczaj mozna pokonywac bez
wciskania hamulca, najczesciej wystarczy na chwile odjac gaz i mozna pokonac prawie kazdy zakret,
nawet jak odbijemy sie od bandy nic nam nie grozi, niby auto moze rozwalic sie cale bo zaznaczylem
zniszczenia wizualne i mechaniczne ale jakos to w niczym nie przeszkadza. W xbox360 jest nawet
odznaka - wygraj wyscig nie wciskajac hamulca, czy to jest jakis zart? A ten wyznacznik lajkow to co
ma oznaczac? Jest sie w tej grze gwiazda filmikow w necie? Nierozumiem celu wydania tak nudnej
gry a w dodatku gra tak wkurza od samego poczatku ze nie chce sie w nia grac, mam tylko ochote
polamac plyte i odpalic pierwsza czesc grida.

użytkownik usunięty
kwiatem

Źle rozumiesz sens tej gry.

ocenił(a) grę na 1

Masz rację dlatego od pół roku gram w forza 4, wyłączyłem wszystkie kontrole, i gra się naprawdę dobrze. Uspokaja i nie męczy.

użytkownik usunięty
kwiatem

Słuszna decyzja, jeśli GRID miałby cię męczyć i frustrować. Tak samo zrobiłem z szanowną fifą 14 :)

ocenił(a) grę na 1

Wychowałem się na grze z serii TOCA, GRID poniekąd jest kontynuacją, lepsza grafika, sterowanie na dobrym poziomie, ładny widok z kokpitu. Ale to co zobaczyłem i doświadczyłem z GRID 2 jest naprawdę do kitu. Dlatego wtedy tak mnie to zabolało, a próbowałem do tego tytułu podejść dwa razy.

ocenił(a) grę na 6
kwiatem

Nie wiem jak symulacja może cie nie męczyc,przeciez tam wozy jeżdza jak podsterowne czołgi,gdzie nawet jesli bys jechal 200 to wydaje se ze 80. W to nie mogłem wiecej niz pare wyscigów ukonczyc. A GRID 2 to niestety faktycznie słaba kontynuacja arcydzieła jedynki

ocenił(a) grę na 8
kwiatem

Polecam Assetto Corsa. Eksluzywne wyścigi dla PC, które według recenzentów pożerają wszystkie wyścigi typu Forza czy Drive Club.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones