PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877176}
6,2 139
ocen
6,2 10 1 139
GRID Legends
powrót do forum gry GRID Legends

Serio widać, że ta część była już robiona pod rządami EA, a nie przez Codemasters... W grze nie ma zwykłego single-playera, jak chcę odpalić sobie karierę, to wrzuca mnie do lobby multi-player i wypełnia botami i takiego wyścigu nawet nie da się zapauzować, totalna porażka...
No i jak to w przypadku EA, dużo rzeczy recyklingowanych z poprzednich części.
Jedyny plusik to tryb fabularny, który w 6-8 godzin można przejść, takie Drive to Survive zrobione, ciekawe.

ocenił(a) grę na 3
Tymonello

Ja jeszcze dodam od siebie że ten tryb fabularny to porażka totalna XD. Gra aktorska tych ludzi jakby na śmietniku ich znaleźli. W ogóle całokształt tego trybu.. nic tu się nie spina do kupy. Sam gameplay jakieś 4/10. Jak to przystało na współczesne standardy białasa zrobili złym. Czarni, azjatki hindusy i reszta ferajny jest dobra

ocenił(a) grę na 4
Holek94

dokładnie... nawet w grach wyścigowych są lewackie standardy. Biali faceci źli, ci dobrzy czyli czarny, arab i wytatuowana komicznie silna kitajka są w twoim zespole. Mało tego fabuła jest tak przedstawiona, że ciebie jako bohatera gry właściwie w ogóle nie pokazują a azjatka z amputowaną nogą (dosłownie) jest najczęściej chwalona i najbardziej istotna na tej biednej fabuły. Sama jazda nawet przyjemna ale to jeden z nielicznych plusów. Mało aut, mało tras. W głównej kampanii brak wyboru samochodu, mało tego, gra nawet nie informuje cię jakim autem będziesz jechać. Dowiadujesz się o tym jak zobaczysz swój samochodu na linii startu i jeśli jesteś w stanie go rozpoznać. Biednie bardzo biednie. najgorszy Grid ever. A jeszcze dodam, że trasy są ciągle takie same od czasów Grid 2, giera jest bardzo łatwa i krótka. Kampania jest może na jakieś 6h. Czy jestem fanem forzy czy nie grid jest klapą totalną porównując do FM7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones