PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698114}
7,3 2 243
oceny
7,3 10 1 2243
Game of Thrones A Telltale Games Series
powrót do forum gry Game of Thrones - A Telltale Games Series

Po swietnym TWAU i genialnym TWD chce sie zabrac za Got. Przeczytalem kiedys na jakims forum, ze osoby ktore nie ogladaja serialu badz nie czytaly ksiazek z GOT nic nie skumaja.. Czy to prawda.?? Jestem z tych ktorzy nie ogladali ani nie czytali wiec pytam Czy warto zaczynac??

Deathstrroke

Ja też nigdy nie oglądałem ani nie czytałem GOT a zacząłem grać i wydaję mi się że warto. Też myślałem, że nie będę wiedzieć o co chodzi, ale ta historia to żadna filozofia i skuma się od razu.

Deathstrroke

Fabuła gry osadzona jest zaraz po 3 sezonie serialu, więc niektórych rzeczy możesz nie załapać. Główni bohaterowie nie mają nic wspólnego z serialem, a te które w serialu występują są tylko dodatkiem. Można grać bez znajomości wersji telewizyjnej, ale jeśli kiedyś się zdecydujesz obejrzeć, to wiele z fascynujących i zaskakujących wątków dostaniesz na tacy w grze, więc przyjemność z serialu będzie dużo mniejsza.

gaclav3

Własnie wczoraj skonczylem ogladac GOT i teraz nie moge sie doczekac 5 sezonu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones