PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656383}
7,0 735
ocen
7,0 10 1 735
Gears of War: Judgment
powrót do forum gry Gears of War: Judgment

witam

przepraszam, że na tym forum poruszę taki temat ale to kwestia chwili namysłu- gear of war jest tylko na xboxie a ja mam problem ze swoją konsolą. jeśli ktoś mi pomoże, jestem jego dłużnikiem!

problem nie dotyczy gry, dotyczy samej konsoli. próbowałem dodzwonić się na infolinię microsoftu poświęconą xboxowi ale lipa- nie działa. szukałem na forach ale nie do końca znajdowałem to co
chciałem. może ktoś tutaj mi poradzi co mam zrobić aby było dobrze.

problem dotyczy odtwarzania filmów, zwykłych filmów z dvd. ilekroć próbuje włączyć jakiś film, pojawia się komunikat że jest problem z pamięcią masową/ została usunięta i konsola zostanie włączona na
nowo! szlag mnie trafia bo wszystko działało dobrze do czasu połączenia z usługą xbox live. tzn tak przypuszczam że tutaj problem jest bo aktualizacje i inne badziewie ale nie mogę włączyć żadnego filmu!
czasem się udaje a czasem po entym uruchomieniu konsoli daje sobie spokój! co gorsza dysk twardy ma wolnego miejsce prawie 3 gb, dorzuciłem pendrive z 16 gb i nadal to samo. wykasowałem
wszystko co było, ale problem wciąż ten sam! nie mam pojęcia co mam jeszcze zrobić. dodam, że filmy są oryginalne na oryginalnych nośnikach więc to nie problem pirata. jestem niedzielnym
użytkownikiem konsoli więc nie instaluje nie wiadomo czego, nie ingeruje w system operacyjny i nie robię cudów nie widów. po prostu chciałbym włożyć płytę, która będzie czytana przez napęd a tu lipa.
cały czas pojawiają się komunikaty z tą cholerną pamięcią masową

jeśli ktoś może pomóc, bardzo proszę o radę

pozdrawiam

llubellak

Ja miałem problemy z save`ami z Hitmana Absolution - kasowało mi. Może wyciągnij twardy dysk i wsadź z powrotem - wcześniej odłącz z prądu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones