PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606062}
7,8 4 642
oceny
7,8 10 1 4642
Gears of War
powrót do forum gry Gears of War

9/10

ocenił(a) grę na 8

Moja pierwsza i jedna z najlepszych gier jakie dotąd dostałem.Po prostu rewelacja !

matimocny1

Ponoć dwójka jeszcze fajniejsza od jedynki a trójka ma zmiażdżyć obydwie.

ocenił(a) grę na 10
finallyh

wg mnie dwójka gorsza od jedynki jedynka rządzi
a trójkę mam w planach kupić to się zobaczy czy " Miażdży "

Niszczyciel2000

Trójka miażdży wszędzie oprócz kampani która jest IMO gorsza od kampanii w poprzednich częsciach.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

ja mówię głównie o single player czyli kampanii

Niszczyciel2000

Powiem tak w moim odczuciu rozgrywka w kampanii jest gorsza od tej z 1 i 2 za to rozwineli watek fabularny i dodali pare nowych postaci. Spodziewalem sie czegos wiecej bo jestem fanem tej serii ale jak mowilem inne tryby sa lepsze .

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Też jestem wielkim fanem tej gry ;p
jak dla mnie najlepsza strzelanka jaką grałem
a grałem tak

CoD : MW 1
CoD : Black Ops
CoD : World at War
Battlefield 2
Halo 2
Halo 3
Gears of War
Gears of War 2
Może coś jeszcze pominąłem ...

a jeżeli chodzi multi jak narazie grałem tylko z botami neta nie mam ...

Niszczyciel2000

Ja też nie mam multi.Wolałem sobie przerobić.
A co do strzelanek to też mój ulubiony tytuł na równi z unreal-em :]
A grałem w :
Brothers in arms 1
Unreal
COD 1 i 2
Battlefield 1942 i Bad Company II
Vietcong
MoH : Underground



ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

co do moha grałem tylko w części na psxa ;p

Niszczyciel2000

Underground to była właśnie wersja na psx . Grałem też w część I , ale niechcący ją pominąłem. Były to jedne z nielicznych i zarazem najlepszych strzelanek w jakie grałem na psx. Lubie wspominać jak z bratem siadaliśmy przed konsola w niedziele i pocinaliśmy w multi na split screenie :P

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

a no zapomniałem przecież underground to Moh gapa ze mnie ;p

użytkownik usunięty
matimocny1

To mało gier jeszcze w życiu widziałeś :)

ocenił(a) grę na 8

Nie obrażaj mnie, bo grałem w tyle gier, że nie wiem jakim cudem nie chodzę jeszcze w okularach :D

użytkownik usunięty
matimocny1

Ale ja ciebie nie obrażam, stary, to nie obraza - źle mnie zrozumiałeś, każdy nie ma czasu i popędu na gry, ale to że napisałem " To mało gier jeszcze w życiu widziałeś :) " - to nie musi być obraza, ale stwierdzenie, że są jeszcze lepsze gry od tej, naprawdę - zaglądnij na mój profil, GRY WIDEO, zobaczysz oceny powyżej 7/10, to gry w które warto zagrać ;)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 8

Ale ja tylko żartowałem z tym ''obrażaniem mnie'' :)

użytkownik usunięty
matimocny1

Aha, okej, spoko ;)

ocenił(a) grę na 1

No tak bo ocenienie zabugowanego Fallouta 3, czy innych zabugowanych i zwyczajnie słabych (niekoniecznie złych) gier na 10 (zreszta prawie wszystkie oceny są takie) świadczy bardzo dobrze o twoim krytycyzmie :)

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

Mam 32 lata i od 6 roku życia,jak dostałem Atari na magnetofon bez TURBO:)......,grałem praktycznie we wszystkie GŁOŚNE,ZNANE,KONTROWERSYJNE i ISTOTNE gry jakie się pojawiły,łącznie z RPG i STRATEGIAMI,których nie trawię(aczkolwiek pograłem w Diablo,Setllers,SimCity,Warcraft)....Stwierdzam że Gears of War,God of War,Hitman i GTA III to najlepsze gry jakie w życiu grałem....reszta to przyzwyczajenie\uzależnienie od grania w ...cokolwiek.

ocenił(a) grę na 10
wojciechowski2610

Dodam jeszcze, że grałem(właściwie przeszedłem) wszystkie CoD'y ,MoH'y.NFS'y.PES'y ,FiFy...............na szczególne wyróżnienie, zasługują jeszcze MaxPayne,Assassin,Cannon Fodder i Commandos behind enemy lines.....Setki gier przeszedłem,lecz tylko te utkwiły mi w pamięci:)
Mam PS3,XboX,PSP i PC... a w swoim życiu miałem praktycznie, każdą platformą do gier,łącznie ze Schneiderem i Amstradem(pamięta ktoś to jeszcze?:P)
Moim zdaniem są Gry......i są cyfrowe, wytwarzacze elektronicznej serotoniny x1000:)

użytkownik usunięty
wojciechowski2610

Łoł ! ładnie !!!! - podobnie jak ja :) od pierwszego Atari, do Poly Station, Potem Play Station, a w końcu PC i XBX, doszły co nieci potem inne konsole :)

ocenił(a) grę na 8
wojciechowski2610

Widzę, że weteran :)

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

Ładnie to ująłeś:)

użytkownik usunięty
wojciechowski2610

Aż dziw bierze że nie mamy okularów jak spód od słoików :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones