PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606062}
7,8 4 643
oceny
7,8 10 1 4643
Gears of War
powrót do forum gry Gears of War

Gears of War jest przeciętną grą. W prawdzie ma niezły klimat oraz grafikę, ale poza tym nic nadzwyczajnego. Pograłem 2 godziny i odinstalowałem, bo strasznie nudne było przechodzenie tej gry.

ocenił(a) grę na 5
kingman1

Dokładnie, miałem grę na X360, pograłem trochę i potem przestałem, dopiero po jakimś czasie przeszedłem to z kolegą na split screenie.

ocenił(a) grę na 10
kingman1

postradałeś zmysły ;)

borcz666

Dlaczego? To trzeba być nienormalnym, aby nie lubić daną grę?

ocenił(a) grę na 10
kingman1

oceniasz grę przy której spędziłeś zaledwie dwie godziny, co pozwoliło ukończyć ci hmm... samouczek?
niektóre pomysły twórców gry na rozgrywkę urywa głowę - dosłownie jak i w przenośni.
nie bierz do siebie tego co napisałem powyżej, to było coś w rodzaju sarkazmu.

pozdrawiam.

borcz666

Przeszedłem walkę z Berserkerką.
Ba, próbowałem drugi raz podejść do gry. Wrażenia takie same.

ocenił(a) grę na 10
kingman1

no to faktycznie gra ci najwyraźniej nie podeszła, ja generalnie przeszedłem ją 3 razy i specjalnie kupiłem oryginał żeby grać przez sieć (co prawda multiplayer nie porywa), więc jak widzisz ciężko jest mi być obiektywnym :)

borcz666

Jak po 2 godzinach gry widać że to gówno to nie ma sensu grać. Co on ma według ciebie przymus przejść całą grę, by móc ocenić? Jak go nie wciągnęła to nie wciągnie już.

kingman1

Nie wiem skąd taka surowa ocena tej gry . Mi tam się szalenie podobała przeszedłem ją kilka razy i nie żałuje . Dodatkowym plusem jest tryb cooperative szkoda , że tylko dla dwóch osób .

kingman1

Dla mnie to najlepsza gra ostatniej dekady. I cholernie wkur...... jestem ze nastepne czesci sa zrobione pod te pier.... konsole.

gorhand

Ja mam gears 1 na pc i x360 . Gornhand nie dziwie się że jesteś wkur...... gears of war 2 jest o wiele lepszy od pierwowzoru a gow3 to moja ulubiona produkcja

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

jeden i dwa przeszedłem trójeczkę planuję kupić i powiem tyle jak dla (nie licząc paru niedoróbek) Jedynka po prostu gniecie dwójkę chociaż w 2 jest pare fajnych momentów to jednak jedynka o wiele lepsza i mam nadzieje że 3 będzie lepsza od 1 bo jedynka jest wy...wista a żebyście mnie źle nie zrozumieli lubię dwa ale wolę jeden
teraz powiem o niedoróbkach jedynki :

- multiplayer tylko na dwóch ???!!! (What the F.ck ?)
- jak na jednego jak coś cię powali to od razu zabija (komputer nie może cię podnieść a na dwóch tylko drugi gracz)
I to były chyba najpoważniejsze niedoróbki
jeżeli o mnie chodzi gears of war to chyba najfajniejsza strzelanka w jaką w życiu grałem

Niszczyciel2000

Fabularnie gears 3 , jest najlepszy z serii , serio ma dobrą fabułę . Mi się w gow 3 wszystko podobało i z trudem odrywałem się od konsoli. Ale jeśli szukasz klimatu w stylu pierwszej odsłony to raczej się zwiedziesz gra nie jest aż taka mroczna a o wiele bardziej nastawiona na akcje , ale też ma takie "mroczniejsze" momenty . Ale nie powinieneś się zawieść . Co do trudności rozgrywki zbyt dużo ci nie powiem bo grałem tylko na hardcorze i gdy mnie powalono to wczytywałem chekpoint (chciałem się potrudzić ) .Multi jest zdecydowanie warte uwagi szczególnie za horde 2.0 która jest świetna , ale multiplayer rywalizacyjny też jest warty UWAGI ( dla osób nie posiadających konta gold powiem że można grać z botami , ale lepiej się gra z normalnymi graczami bądź przyjaciółmi ) . Ogólnie bardzo polecam , kupujcie w ciemno !

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

powalono ?
jak grałem w 1 i 2
to od razu ginąłem
Z upadaniem gra robi się za prosta ...
wymieniłem to jako błąd , ale w zasadzie dzięki temu gra się trudniejsza mozna przywyknąć ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones