Przeszedłem na umór, gra strasznie nudna 4/10

Nie wiem co w niej wszyscy widzą. Po pierwsze jest to zwykła naparzanka, gierka dla małych dzieci bez żadnej fabuły, pokroju gier lat 80. i 90. XX wieku. Idziemy do przodu i pokonujemy coraz to silniejszych przeciwników. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. 4/10.

Grałem już w wiele gier, ale ta mnie strasznie zniesmaczyła.

3
 • Myślę, że ma tak wysokie noty z powodu trybu multi, słyszałem dużo pozytywnych opinii, wiesz, w grze nie liczy się tylko tryb fabularny ale całokształt. Też grałem kampanię i tak na prawdę nie porwała mnie ani trochę, nie grałem w multi więc nie mam zdania moja ocena to 6/10, z powodu dość fajniej grafiki i desingu otoczenia. pozdrawiam

 • Skoro to jest gra dla małych dzieci, skąd się wziął znaczek PEGI 18+ ???

 • Dwójka zdecydowanie lepsza i fabuła nawet jest :)

 • Wszystko w tej grze jest tragiczne. Obrzydliwa grafika(kolorystyka, design, bezsensowne lokacje), durna i prawie nie istniejąca fabuła, groteskowe postaci i ich zachowanie, gra jest NIESAMOWICIE zabugowana (niektóre etapy musiałem odpalać i przechodzić po kilka razy bo jakieś AI się zaklinowało czy coś w ten deseń) nawet uruchomiła się z błędami więc musiałem instalować jeszcze raz, zachowanie NPC które niby ma Ci pomagać też durnowate - w zasadzie jest zbędne a czasami wręcz przeszkadza.Gdyby możliwa była taka ocena to wystawił bym 0/10 bo ta gra to kompletne dno i metr mułu.

  • I to gada gość który wystawia 9/10 serii Crysis .Skończyłem tą cześć niezliczoną ilość razy na PC i raz na X360 i nie miałem choćby 1 buga .Co do reszty twojego komenta to jest to jeden wielki, komiczny ból dupy z niewiadomych przyczyn

   Buy new computer and stop writing stupid comments

   • No wiesz wybacz, ale w kontekscie samej miodnosci grafiki porównywanie Crysisa 2 i 3 (gdybyś nie zauważył część 1 oceniam słabo) to jak porównywanie starego rozklekotanego poloneza do nowego audi. W Crysisie również nie musiałem powtarzać etapu bo durne AI się zaklinowało na rogu ściany.
    >Skończyłem tą cześć niezliczoną ilość razy na PC i raz na X360 i nie miałem choćby 1 buga
    W salonie siedział smok, buchał ogniem i z zainteresowaniem patrzył na całą scenkę.
    >jest to jeden wielki, komiczny ból dupy z niewiadomych przyczyn
    Napisałem tłumoku z jakiego powodu mam bólu dupy, i jest to totalnie zasadne. Jak nie masz kontrargumentów a jedyne na co pozwalają ci twoje ograniczone możliwości intelektualne to "ból dupy" to następnym razem się nie wypowiadaj bo tylko się ośmieszasz - chyba że to lubisz.
    >Buy new computer and stop writing stupid comments
    Kolega w gimnazjum daje ci takie rady? Jeśli Crysis 2 i 3 chodzi mi na medium to wybacz, ale jest jeszcze zdecydowanie za wczesnie na kupowanie nowego komputera, a już zwłaszcza nie bede robił tego dla tak gównianej serii jak gears of war, choćby z racji na groteskowe postaci i durnowatą fabułę.

   • Notabene żeby usprawiedliwiać bugi w grze - czyli ni mniej ni wiecej zły kod - starym czy nowym komputerem trzeba mieć gówniane pojęcie o temacie i sieczkę zamiast mózgu.

    • chciałbym tylko zauważyć że w czasach w których gra wyszła to grafika porywała a i gameplay był całkiem nowoczesny i przyjemny, dziś gra niczym nie błyszczy, sam kończyłem ją w trzech podejściach bo mnie przynudzała. Ale ocenianie czegokolwiek na 1 powinno być z opcją uzasadnienia. Rozumiem że wiele rzeczy może się w grze nie podobać, ale myslenie 'podoba mi się - dam 10, nie podoba się - 1' to trochę niedorobieniem pojmowania dzisiejszych mediów śmierdzi. Przecież przed ocenieniem wypada rozważyć wszelkie aspekty gry, cel jaki chcieli osiągnąć twórcy, target w jaki celowała sprzedaż i inne pomniejsze kwestie, no a takie gearsy na pewno na 1 nie zasluguja. choć na już dziś również nie, jest to bardziej ocena zrodzona z sentymentu (jak heroesi i inne gry lat 90tych i pierwszej polowy dwutysięcznych) które są dziś już dosyć mocno toporne i gracz przyzwyczajony do nowych tytułów nie będzie czerpal z nich przyjemności.

  • Kup org.nie graj na piracicie ...

 • Jesteś idiota czy udajesz ?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię