PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606062}
7,8 4 651
ocen
7,8 10 1 4651
Gears of War
powrót do forum gry Gears of War

R > ...

ocenił(a) grę na 10

Mam problem z przejściem ostatniego bossa na poziomie trudności Insane czy ktoś zna
jakąś skuteczną taktykę ?

jak w ogóle uda mi się wejść na działko to 2 sekundach jestem martwy
a jak próbuję ze snajpy to od razu mnie z działa ściąga
a jak próbuje nawalać i uciekać to zazwyczaj gdy myślę że już go pokonam to albo mnie
dopadają te pie...one krylle albo ściąga mnie z działa
męczę się z nim już od jakichś 3-ech dni (gram sam i nie mam możliwości grać przez
internet) proszę o pomoc z góry dziękuje ;p

Niszczyciel2000

Strzelaj w jego ciało gdy odlecą kryle ( gdy go nie będą osłaniać ) i tak w kółko .

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

właśnie to robię problem mam w tym że jak na razie nie znalazłem skutecznej taktyki

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

To jest ta misja na pociągu?Ja tego nie mogę skończyć na casual...ale jeśli to jest koniec gry-to kij w to.

ocenił(a) grę na 10
albinozz66

tak ...
na casualu on jest mega łatwy
na hardcore trudny
na insane tragedia (męczyłem się z nim ponad tydzień i w końcu odpuściłem)
no bo w końcu ile można pokonywać jakiegoś zasranego bossa ?
lubię go ale jest w ch.. trudny :(
o coopie nie mówię bo z ziomem go pokonać to drobnostka ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

Zacząłem teraz na insane i pierwsze kroki są ciężkie, a w parę chwil rozwaliłem tego dziwoląga na casual-kwestia ustawienia się.

ocenił(a) grę na 10
albinozz66

na insane nie jest wcale tak trudno zwłaszcza jak się poćwiczy , ale RAAM pieprzony RAAM M A S A K R A !!!!!!!!

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Też miałem problem z Raam'em na insane i nie udało mi się go pokonać chociaż grę skończyłem 4 lata temu. Pomyślałem sobie że szkoda moich nerwów na głupiego, zalanego ptasimi odchodami bossa. Ten kto pracował nad poziomem insane w tej grze, w końcówce chyba zapomniał, że ta gra powinna być do przejścia :) Ogólnie duże pozytywne wrażenie w tym czasie wywołała na mnie gra a w szczególności muzyka.

ocenił(a) grę na 10
makan156

no dokładnie ... próbowałem wszystkiego i pokonywałem go przez jakieś 3 dni może dłużej w końcu myślę a ch... mu w dupę ;p

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Czyli oznacza to, że Twoja ksywka nie jest adekwatna do potyczki z Raam'em :) joke :)

użytkownik usunięty
makan156

Ten Nick jest warty o wiele więcej.......;)

ocenił(a) grę na 10

kiedyś miałem Jerry Mouse a dlaczego ?
1.Jerry ang Jarek
2.Mouse ang Mysz , bo jestem niski i chudy
3. Kojarzy mi się z jedną z moich ulubionych bajek czyli Tom i Jerry

ocenił(a) grę na 8

Tutaj widzę pewne podobieństwo do Leon'a S. Kennedy z Residenta :)

ocenił(a) grę na 10
makan156

powiedzmy ;-)

użytkownik usunięty
makan156

Ja bym tam strzelał ze słynnego Nemezisa z RE 3 z 2000 roku, a niszczyciel był z niego jak diabli :)

ocenił(a) grę na 10

bingo ;-)

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

He...ma się tą łepetynę :)

ocenił(a) grę na 8

Taaa tylko mi chodziło o twoją ksywkę :) hehehe
Ta fotka z zamaskowanym gosciem przypomina mi tego wariata co w RE 4 broń sprzedawał :)

niezły był ziomal ...robił klimat !!!!! Wpiszcie sobie na youtube All Merchant Quotes :)



ocenił(a) grę na 10
makan156

TO JEST NEMESIS

użytkownik usunięty
makan156

Aha...a ja myślałem o Niszczycielu :)
Moja ksywka jest od Leon' a z RE bo go straszne lubię a avatar i zamaskowany gość to ulubiony bohater z filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones