God of War II

2007
8,6 6 675
ocen społeczności
8,6 10 1 6675
734
chce zagrać
powrót do forum gry God of War II
 • GIRO ocenił(a) tę grę na: 10

  Nie ma lepszej gry jednoosobowej na PS2
  God of war po prostu wymiata...

 • pawelecki96 ocenił(a) tę grę na: 9

  GIRO Jasne, szkoda tylko, że JEDYNIE na PS2 :( Specjalnie dla serii GOW kupiłem konsolę xD

 • Midgardsorm ocenił(a) tę grę na: 6

  GIRO Może zostanę zlinczowany za to co powiem - bo to zgoła inny klimat i nie każdemu przypada do gustu - ale dla mnie najlepszą grą jednoosobową na PS2 jest "Silent Hill 2". Jak nigdy nie przepadałem za survival-horrorami tak Silent pochłonął mnie jak żadna inna gra. A co do "God of War' to oczywiście jest świetny - ale wolę jedynkę. Dla mnie z tą serią jest jak z "Matrixem" - mogli skończyć na jednej części. I podobnie jak w "Matrixie" - druga część urywa się w połowie. Fajnie się w nią grało, ale żadnej innowacji nie było. A i niektóre postacie były przerysowane. Moje osobiste zdanie.

 • Midgardsorm SH2 to jedna z najlepszych(jak nie najlepsza) część tej doskonałej serii, i prawda gra jest świetna, z tym że tutaj bardziej chodzi o exclusivy( w SH2 można było pograć również na PC ) na ps2, a w tym wypadku GOW 2 jest najlepszą grą.

 • Midgardsorm ocenił(a) tę grę na: 6

  Kamczak Jednak z tego co mi wiadomo, "Silent Hill 2" zaprojektowany został z myślą o PS2.

 • Midgardsorm To że gra została zaprojektowana pod jakąś platformę nie znaczy że jest exclusivem, nie myl pojęć.

 • Midgardsorm ocenił(a) tę grę na: 6

  Kamczak Nie mylę pojęć - za kogo mnie masz? Autor tematu napisał: "Nie ma lepszej gry jednoosobowej na PS2". Tu nie chodzi konkretnie o exclusivy - chodzi o jednoosobowe gry, w które można zagrać na PS2, a nie "tylko i wyłącznie" na PS2. W takiej sytuacji to ty raczej mylisz pojęcia.

 • Midgardsorm Widzę ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a jak ktoś ci zwróci uwagę obrażasz się, dobra przeczytaj jeszcze raz mój post powyżej, później swoją odpowiedz, przypomnę jedynie że nie odpowiadałeś na post autora, tylko na mój.

 • Midgardsorm ocenił(a) tę grę na: 6

  Kamczak Doskonale wiem o co ci chodziło. Ty uważasz, że autorowi chodziło wyłącznie o "exclisivy" na PS2 - z tego też powodu uważasz, że "Silent Hill 2" nie powinien być brany pod uwagę, ponieważ został on wydany również na PC. Ja z kolei twierdzę, że sam fakt, że gra została zaprojektowana z myślą o PS2 powinien wystarczyć by brać go pod uwagę w tym zestawieniu. Bo niby dlaczego miałoby się odrzucić kandydaturę tej gry tylko dlatego, że jakiś czas później zdecydowano się tą grę przekonwertować?

  Mam nadzieję, że tym razem w wystarczającym stopniu wyraziłem o co mi chodziło. Wcześniej po prosu uznałem, że nie potrzebne jest tak dokładne uzasadnienie mojego stanowiska. Nie obrażałem się - po prostu wyglądało to trochę jakbyś poprzez niezrozumienie mojej drobnej zmiany tematu uznał mnie za niekompetentnego dzieciucha. Inna sprawa, że poprzez moją odpowiedź pisaną w urazie trochę potwierdziłem to stanowisko :D Sorry.

 • rozkminator ocenił(a) tę grę na: 10

  Midgardsorm GTA San Andreas, SIlent Hill 2, Metal Gear Solid 3

  Święta Trójca

 • KameiEri ocenił(a) tę grę na: 10

  GIRO Hah trochę głupio pisac ciągle to samo no ale skoro każdy temat chodzi o to samo....zgadzam się z opinią iż to najlepsza gra na PS2, lepszej nie ma..chyba że tekken, ale to co innego.

 • GIRO no oczywiście jak dla mnie na ps2
  1.God of war 2
  2.God of war
  3.Shadow of the Colossus