PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606779}
7,3 13 792
oceny
7,3 10 1 13792
Gothic 3
powrót do forum gry Gothic 3

Grę odkryłam niedawno i bardzo mi się spodobała. Są jednak sposoby na szybkie zarobienie co niszczy motywację do zarabiania pieniędzy w należyty sposób. Oczywiście nie chodzi mi o kody. No więc... Pewnie wiele z Was zauważyło, że jeżeli pokonamy kogoś możemy wziąć jego rzeczy, a po niedługim czasie zaatakowana postać wstanie z nową bronią. Uzyskane przedmioty możemy sprzedać w każdym mieście. Prostym przykładem na łatwy zarobek jest Jens niedaleko Cape Dun. Po uzyskaniu jego broni mamy łuk warty 5500 i miecz warty 750. Po każdym zdobyciu tych przedmiotów możemy się teleportować do Cape Dun i od nowa iść na pokonanie Jensa. Tak dostaniemy wiele łuków, a co za tym idzie, dużo pieniędzy. Jens to tylko przykład. Jest wiele innych postaci, ale podałam osobę, którą szybko znajdziecie.

Dobre to czy nie? Jak sądzicie?

ocenił(a) grę na 10
UntouchableEgoist

Też to odkryłem ;D, ale trochę psuję grę.

UntouchableEgoist

Jest jedno ale - nie musisz tego robić. To tak jak możesz skorzystać z kodów ale nie korzystasz bo uproszczenie gry popsuje zabawę, tak samo ma się do tego co opisujesz, prawda?

ocenił(a) grę na 8
I_want_Eden

No fakt, ale jednak irytuje takie uproszczenie. Tak samo w takim razie mogłabym nie zbierać przedmiotów po Orkach po wygranym ataku na jakieś miasto.

UntouchableEgoist

Taki urok gry ( również podobnie było w 1,2 ), ja szczerze mówiąc nie korzystałem z tego typu bugów bo w trójce z kasą w ogóle nie ma problemu, w dwójce owszem bo tam zdarzyło się że nawet na piwo w karczmie nie było grosza :D. W trójce na najnowszym patchu zlikwidowali to. Także starczy patch.

ocenił(a) grę na 9
I_want_Eden

Dokładnie. Co jak co ale pieniądze w G3 są przydatne, ale tylko na początku. ja kończąc grę miałem grubo ponad 400tys. i nie wiedziałem co robić z tą kasą :D W poprzednich częściach uzbierać 5tys. było wyzwaniem.

A co do sposobów na dość szybkie pieniądze. Opłaca się kupić projekt na miecz półtoraręczny. Proste składniki zwykłe kowalstwo a ze sprzedaży jednej sztuki mamy ładnych kilka tys.

użytkownik usunięty
UntouchableEgoist

W raz z najnowszym patchem 1.75 ten błąd chyba znika ?

ocenił(a) grę na 6
UntouchableEgoist

Na patchu 1.74 też to odkryłem, tylko z tym, że buntowników w Ardei klepałem i im włócznie zabierałem :P Dzięki za podpowiedź tak czy inaczej. :)

UntouchableEgoist

Grałem na jakimś patchu i nie miałem problemów z respownem broni u osób pokonanych. Jeśli zaś chodzi o samą grę to zdecydowanie najgorszy z Gothiców. Co prawda świat gry jest olbrzymi, ale przez to bardzo przytłaczający, w szczególności biorąc pod uwagę kiepską fabułę, a raczej jej brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones