A Game of Thrones: Genesis

7,5 647
ocen
7,5 10 647
429
chce zagrać
{"type":"film","id":625160,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/A+Game+of+Thrones%3A+Genesis-2011-625160/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Gra o tron: Początek
  • Gra wygląda jak by ja zrobili na szybko. Ale udany serial nie gwarantuje że miłośnicy filmu i
    książki bezkrytycznie wypowiadać się będą o egranizacji powieści tym bardziej że skriny i
    trajler raczej zniechęcają niż zachęcają do zagrania.

  • smaluu Nie wierzę, że ta gra jest z 2011 roku. Chyba powklejali i tekstury na jakąś produkcje z 2002 roku, która nigdy nie wyszła.

  • maffi007 Masz rację, daj spokój, w dzisiejszych czasach powinno powstawać coś jak Harry Potter i Zakon Feniksa (i kolejne nowsze wersje) albo jak Skyrim. Nawet darmowe MMORPG wyglądają lepiej. Zwłaszcza do takiej produkcji jak ta.

  • smaluu Bo kończyli ją na szybko. Podobno mieli fundusze albo na grę albo na serial. Początkowo zainwestowali w grę ale dopływ gotówki był krótkotrwały. Fundusze po wersji pre Alpha gry poszły w serial a grę robiono dalej z minimalnym nakładem środków. Ostatecznie "dokończono" ją tylko dlatego że fani się mocno na nią napalili.

    Gra ma grafikę z czasów Age of Empires II ale cała konstrukcja gry oraz grywalność sprawiają że byłaby to gierka kultowa gdyby wyszła w 1999r. na przykład. W grze widać niewykończone elementy, np sterowanie smokami ograniczono do absolutnego minimum, widać że chciano zrobić z nich jednostki specjalne ale ogólne oszczędności nie pozwoliły na to. Niemniej co zaskakujące zrobiono kampanię do czasu ocalenia muru. Niestety armia nieumarłych pojawia się na moment i nie wiadomo co dalej z nią. Gra naprawdę ma szalone perspektywy gryby zdecydowano się na re make i dokończenie byłaby absolutnym hitem.