gra

Gra o tron: Początek

A Game of Thrones: Genesis
2011
7,5 649
ocen
7,5 10 1 649
"Gra o tron: Początek" wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg, toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia... Zobacz pełny opis

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.

gatunek

wydawca

Focus Home Interactive

świat

premiera

Gra o tron: Początek
Zwiastun nr 1
Gra o tron: Początek
Teaser nr 1
[videogame=625160]Gra o tron: Początek[/videogame] wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia się Nymerii w Królestwie Donre do przebudzenia “Innych” poza Murem - przebrniesz przez ponad 1000 lat historii zawartej w sadze. Weźmiesz udział w najważniejszych wydarzeniach i największych bitwach Westorosu, jak na przykład - inwazja Aegona Zdobywcy czy Wojna Uzurpatora. 2011-09-26T14:42:04 https://fwcdn.pl/webv/62/52/26252/snap1.26252.4.jpg
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

"Gra o tron: Początek" wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg, toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia się Nymerii w Królestwie Dorne do przebudzenia “Innych” poza Murem – przebrniesz przez ponad 1000 lat historii zawartej w sadze. Weźmiesz udział w najważniejszych"Gra o tron: Początek" wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg, toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia się Nymerii w Królestwie Dorne do przebudzenia “Innych” poza Murem – przebrniesz przez ponad 1000 lat historii zawartej w sadze. Weźmiesz udział w najważniejszych wydarzeniach i największych bitwach Westorosu, jak na przykład – inwazja Aegona Zdobywcy czy Wojna Uzurpatora. W tej grze strategicznej, sposobów na zwycięstwo jest wiele. Możesz wybrać wariant militarny i oblegać swoich wrogów, możesz też wykończyć ich w wojnie ekonomicznej, bądź stosując podstępne zagrania i umiejętnie korzystając z dyplomacji zniszczyć ich politycznie. Oszustwo i podstęp są wszędzie, więc bądź czujny i przygotuj się na bitwę!

dystrybucja
Ubisoft
studio
Focus Home Interactive (wydawca)
tytuł oryg.
A Game of Thrones: Genesis
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nudna

ocenił(a) grę na 5

Mam za sobą dopiero pierwszą kampanie i już mi się nudzi, w kółko robisz to samo, ale dla fanów gry o tron polecam, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat Westeros.

Gra wygląda jak by ja zrobili na szybko. Ale udany serial nie gwarantuje że miłośnicy filmu i
książki bezkrytycznie wypowiadać się będą o egranizacji powieści tym bardziej że skriny i
trajler raczej zniechęcają niż zachęcają do zagrania.

Gra ma wyjść już za krótki okres czasu, ale coś bardzo cicho o niej jest. Raptem jeden teaser i kilka obrazków. Powinni to ciekawie zareklamować, choć boję się, że gra nie spełni oczekiwań fanów "Pieśni lodu i ognia".

Specjalne jednostki to według mnie porażka. Maestrzy dla Tyrrelów, kruki dla Targaryenów i...

????

Strategia bazująca na sadze „Pieśń Lodu i Ognia”, spisanej przez George’a R. R. Martina.
A Game of Thrones: Genesis to połączenie strategii czasu rzeczywistego oraz turówki. Akcję
osadzono tu w krainie fantasy o nazwie Westeros, znanej z bestselerowej sagi Pieśń Lodu i
Ognia, autorstwa amerykańskiego pisarza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones