PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613771}

GT6

Gran Turismo 6
8,2 769
ocen
8,2 10 1 769
Gran Turismo 6
powrót do forum gry Gran Turismo 6

Brakujące samochody

ocenił(a) grę na 9

Po raz kolejny jestem zły a wręcz oburzony ;)
Czemu w GT na tyle samochodów i tyle marek nie ma żadnego Saaba!?
Saab wyprodukował tyle kultowych modeli chociażby klasyczne 900 czy 9000 nie wspominając o
"wyścigowym" modelu 99!
Z nowszych jak pęknie prezentowały by się wersje aero np takie jak 93aero cabrio czy 95aero z
lat 1999-2001.
Saabowskie silniki są uważane za jedne z najlepszych silników 4 cylindrowych z ogromnym
potencjałem do tuningu.
Nowsze modela Saabów te po 2001r bym już odpuścił z racji tego że to już nie są szwedzkie
saaby, ale uważam że gracze bardzo wiele tracą z tego powodu że nie ma w/w Saabów w GT


Jak myślicie jakie marki/modele powinny się jeszcze znaleźć, a nie pojawiły się w żadnej części
GT?

RBKwwa

Saaba nie ma w grze może dlatego że firma już nie istnieje.
Szkoda że Skody nie ma chociażby.
Gra się w sumie cały czas rozwija więc jeszcze wszystko jest możliwe.

ocenił(a) grę na 9
kasztaneg

Zgodził bym się ze stwierdzeniem że kiedy gra powstawała to Saab nie był produkowany, ale obecnie jest od stycznia tego roku ruszyła znów produkcja i to w Trondheim a nie byle gdzie :]
Skodę można by odzwierciedlić, a dokładniej znaleźć jakiś samochód z podobnym a może i tym samym silnikiem w podobnej wadze, napędzie i innych parametrach, wystroić go tak aby jeździło się nim identycznie jak Skodą. Co do Saaba a( a przynajmniej tego modelu którym jeżdżę) nie da się, podejmowałem już wiele prób. Nie da się zrobić żadnej 4 cylindrówki tak aby uzyskać tak wysoki moment obrotowy wprost proporcjonalnie do ilości koni...

ocenił(a) grę na 9
kasztaneg

Swoją drogą i tak mnie nie przekonuje argument że fabryka Saaba ówcześnie była zamknięta, bo są w grze inne samochody które już nie są produkowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones