PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 862
oceny
8,6 10 1 47862
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

nareszcie Rockstar Games wpadło na pomysł zrealizowania takiego Compton. Fabuła aż do 2 miasta jest dobra. Z momentem odblokowania 2 miasta kicz, brak pomysłów na misje. Tandeta. Mimo to kocham ten gangsterski klimat pierwszego miasta. Te teksty, samochody, Ballas'ow ktorzy do nas zaczynaja.

ocenił(a) grę na 10
Vaco91

założę się o duże czipsy z biedronki, że posiadasz w swojej garderobie co najmniej jeden ciuch z emblematem JP

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

Absolutnie nie. Wyśmieam tych pseudogangsterów jp. Brak ideii. Po prostu lubię klimaty getta i takie dzielnice typu Compton, Long Beach. Slucham 2Paca, Eazy'ego, starych kawałków Ice Cube'a a ta gra dobrze oddaje klimat tamtych czasów. Wiem, że trochę źle to ujałem ale takie jest moje zdanie . O czipsy z biedronki upomnę się później :)

ocenił(a) grę na 10
Vaco91

Damn. Papryka czy ser cebula?

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

myslę, że papryka :) a teraz idę pograć w San Andreas bujać się Low Riderem po LS niczym Ice Cube

ocenił(a) grę na 10
Vaco91

Firma to przecież klasyk. Idź posłuchać wartościowej muzyki, chodź wiadomo, 2Pac, Eazy i Cube na dożywotnim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones