PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 852
oceny
8,6 10 1 47852
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Witam mam troch słabszego kompa niż teoretycznie jest wymagany do San Andreas niemniej gra działa całkiem nieźle(nie tnie się).
Jest jednak jedna rzecz która mnie irytuje i nie wiem czy to gra tak ma czy komp nie wyrabia.
Chodzi mianowicie o zachowanie kierowców, otóż bardzo często nie zatrzymują się na światłach i walą w samochód przed nimi co prawda jest to przez nich komentowane ale naprawdę nie wiem czy to błąd gry czy komp nie umie im pokierować al.
Wie ktoś może czemu tak się dzieje a może wszyscy tak mają a nie tylko biedny ja.....

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

to nie wina komputera, kierowcy mają beznadziejne AI

ocenił(a) grę na 9
stonedfish

A mi się jednak wydaje że to może być wina mojego kompa bo jak zmniejszyłem pole widzenia i wyłączyłem minimaping i freme limiter to jeżdżą jakby sensowniej(no zdarzają im się wpadki).
Ale są tępi jak jakiś debil wjedzie na skrzyżowanie i zmieni mu się światło na czerwone to tak dwie minuty potrafi stać no ale przynajmniej stara się w nic nie wjechać.....
Zresztą teraz się strasznie się wkurzam starając się zaliczyć jazdę po ciasnym torze w szkółce twórcy tu przegięli stanowczo.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones