PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 856
ocen
8,6 10 1 47856
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Gra Wielka!

użytkownik usunięty

Ogromny świat, cudowny klimat, często powracam do tej gry.

ocenił(a) grę na 6

A dla mnie klimat przeciętny, w Vice City i III był lepszy, ale za to IV biję nim na łeb na szyje. 6/10

użytkownik usunięty
Gimer1992

GTA IV jest na pierwszym miejscu wśród moich ulubionych gier.

ocenił(a) grę na 10

zajebista gierka mam nadzieje że powstanie jeszcze GTA z CJ ;]

ocenił(a) grę na 10

Wielkie pięć dla filmwebu za wprowadzenie gier, przydałoby się coś takiego z książkami...

ocenił(a) grę na 8

To były czasy... Jechało się z wielką napakowaną czarną klatą na motocyklu, na całym ciele tatuaże, na głowie blond irokez, w radiu "Killing In The Name", autostrada szeroka i długa... Pod koniec, gdy nauka jazdy na motocyklu się rozwinęło na maksa, można było jechać po prąd - jazda!

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

nie jest zła ale Vice City zdecydowanie było lepsze

ocenił(a) grę na 10

Gra arcydzieło. Najlepsza ze wszystkich części GTA. Grywalna, soundtrack też jest genialny. Można grać godzinami i nigdy się nie znudzi. Szkoda, że nie można tego powiedzieć o nowszych częsciach GTA...

Do dziś mam tę grę na swoim PC-ie. Czasem do niej wracam. Siadam wtedy za kółko jakiejś sportowej bryki lub na 900-kę i pruję przez całą mapkę, łamiąc przy tym mnóstwo przepisów. Rozwalam przypadkowe ofiary, a później ścigany przez policję, FBI i wojsko rozpętuję piekło na ziemi, aż w końcu ginę zastrzelony lub od wybuchu swego pojazdu. A wszystko w takt piosenek Guns N'Roses, Rage Against the Machine czy Black Sabbath. No cóż, jestem maniakiem tej gry...

A propos, widzi mi się ekranizacja San Andreas. To byłby hit. Może Will Smith w roli CJ...

endrju_p_2

Denzel Washinhton jako big smoke?Antwon Tanner jako OG loc?

ocenił(a) grę na 9
movies_2

Mam ją drugi dzień i mówię wprost postęp jest wielki od czasu Vice City:D.
Daje 9 i wracam do wandalizmu(malowania Grafitti:D).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones