PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 856
ocen
8,6 10 1 47856
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Najgorsza z serii

ocenił(a) grę na 7

Najlepsza to GTA 3.

Dangeris

njalepsze to gta 4, najgorsze 1 london 1961

Dangeris

sam jesteś najgorszy małpiszonie to Jedna z najlepszych gier w historii

ocenił(a) grę na 7
prof_mateusz27

Widać, że masz 2 lata.

Dangeris

goń się leszczu

ocenił(a) grę na 8
prof_mateusz27

Najgorsza to na pewno nie była, grało się w nią nawet fajnie, jak dla mnie najlepsze w niej było uciekanie przed policją lub robienie karamboli na drodze hehh stare dobre czasy mi się z tą grą kojarzą.

ocenił(a) grę na 10
prof_mateusz27

W sumie takie a'la scenki akcji - strzelanka, pościgi, morderstwa ;-)

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Naj lepsza to gta 4 i GTA SA

ocenił(a) grę na 10
malina_filmaniak

zgadzam się :)

Dangeris

Najlepsza!... zaraz po Vice City.

ocenił(a) grę na 7
ThomasPPL

GTA 3 najlepsze, a SAN ANDREAS to zrobione pod dzieci.

Dangeris

Kwestia gustu.

ocenił(a) grę na 7
ThomasPPL

Nie gustu, tylko pewnie jesteś jeszcze młody i wolisz SAN ANDREAS.

Dangeris

Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie mów o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.
SA było najbardziej rozbudowanym i największym GTA jednak brakowało dobrego klimatu z III czy VC.

ocenił(a) grę na 7
ThomasPPL

I wogóle San andreas to gówno.

ThomasPPL

SA miało własny klimat. Grałem w GTA 3 od razu po premierze i bardzo mi sie podobało, ale SA było świetnie zrobione dawało duże możliwości i moim zdaniem było lepsze od gta 3. Czekam z niecierpliwością na GTA 5, bo ma być w podobnych klimatach.

ocenił(a) grę na 8
ThomasPPL

Rozbudowane aż do przesady. Simsopodobne - niepotrzebne bajery typu siłownia, dziewczyny, restauracje w których trzeba było jeść żeby mięśnie nie sflaczały, różne ubiory, łańcuchy, pierdołki, tuning samochodów, przejmowanie terenów i następnie bronienie ich.
To wszystko sprawiało że po jakimś czasie gra zaczynała irytować ( np. gdy w trakcie misji jakieś śmiecie zaatakowały moje terytorium i musiałem się pierdzielić z przejmowaniem go od nowa), jedyne co było świetne to ucieczki przed glinami gdy wszystkie 3 miasta były odblokowane - nie zapomnę ucieczki pociągiem przed mnóstwem glin.

ocenił(a) grę na 10
waldeck

To czemu tego nie olałeś? :D

ocenił(a) grę na 8
McFlyPL

Siłki nie olałem bo idzie się nauczyć fajnych ciosów, przejmowanie terytoriów było wymagane w grze, restauracje rzadko, ale jednak odwiedzałem gdy przed misją chciałem podreperować zdrowie a do safehouse było daleko ( poza tym uwielbiałem ogladac rzygajacego CJa), fryzurę, tatuaże i ciuchy zmieniałem gdy nie potrafiłem przejść jakiejś misji.. Dziewczyny olałem, tuning też.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Słaby żart, Metin 2 jest dla dzieci a nie San Andreas..

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

GTA SA > GTA 4 > GTA VC > GTA 3 > GTA 2

Taka moja opnia. W reszte GTA nie grałem.

użytkownik usunięty
Dangeris

A uzasadnienie?

ocenił(a) grę na 4
Dangeris

Moim zdaniem:
VC > GTA IV > GTA 2 > GTA 3 > GTA 1 > GTA SA

ocenił(a) grę na 10
Rizzan

Gówno prawda prawdziwki!
VC-SA-III-London-II-I-IV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones