PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 862
oceny
8,6 10 1 47862
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Po "zakończeniu" gry.

ocenił(a) grę na 8

Może ktoś mi pomóc? By uniknąć spoilerów po napisach do gry można dalej grać. Jednak dowiedziałem się że w trakcie gry powinny odbyć się takie misje jak np. włamanie do Pałacu Cezara i inne, których możliwości wykonania nie miałem w trakcie kampanii. Zresztą szef chińskiej Mafii Wozie mówił że chcą dokonać tych skoków a Cj stwierdza że zdobył dobre kontakty do wykonania zadania.

To jakiś błąd gry że to się nie pojawiło czy też co? Co należy wykonać żeby można było zaliczyć zaległe misje? Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
tc1987

Sorry Pałac Caliguli miał być. Z przyzwyczajenia że to jest Las Vegas użyłem instynktownie oryginalnej nazwy:).

tc1987

Powinna Ci się pojawić "ikonka misji" chyba kostka do gry albo dolar, dokładnie nie pamiętam. Musisz wykonać kilka misji (kradzież aparatu, karty-klucza, motocykli policyjnych) po nich będzie ta w której masz napaść na rezerwy pieniężne kasyna Caligula. Wszystko jest opisane tutaj: http://gta.net.pl/180,artykul.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones