PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 742
oceny
8,6 10 1 47742
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Serial

ocenił(a) grę na 10

Chciałbym zobaczyć serial w świecie takim San Andreas. Nie koniecznie musieliby być główni
bohaterowie, można by było stworzyć nowych. Stworzyć Grove Street i inne gangi takie jak Ballasi.
Film opowiadałby o wojnach gangów o przemycaniu narkotyków i można by było dodać kilku
policjantów jako głównych bohaterów.

Takie coś mi się marzy.

ocenił(a) grę na 9
FF7manifo

fajny pomysł nawet lepij by było niż film powód film obejrzysz raz a w serialu zniecierpliwieniem czekasz na kolejny odcinek :)

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

No myślałem ostatnio że coś podobnego do Breaking Bad albo żeby przynajmniej Ci sami tworzyli ten serial.

ocenił(a) grę na 8
FF7manifo

Coś takiego powstanie na 100 %. Teraz pomysły w kinie czy telewizji to tylko marzenia były. No bo poważnie, film o Avengersach czy JL siedział tylko w głowach fanów,a teraz to wszystko sie dzieje naprawdę.

Ja bym chciał żeby za serial się wzięło HBO.Sukces gwarantowany.

FF7manifo

Jest masa pełnometrażowych filmów w tym klimacie, którymi zresztą mocno inspirował się rockstar. Jeśli poszukasz, na pewno znajdziesz. Na szybko z głowy: "Boyz n the hood" i "Colours" z Seansem Pennem i Robertem Duvallem.

ocenił(a) grę na 10
duraq

Dzięki za tytuły, na pewno obejrzę ''Boyz n the Hood'' :)

ocenił(a) grę na 10
FF7manifo

Jeszcze "Zagrożenie dla Społeczeństwa" polecę. :)

ocenił(a) grę na 10
FF7manifo

Wystarczy włączyć dowolny serial kryminalny z lat 1990-1995 :)

ocenił(a) grę na 9
FF7manifo

O klimaty ziomalskie torchę haczy "The Wire"

ocenił(a) grę na 9
sysunia22

*Trochę

ocenił(a) grę na 8
FF7manifo

Fajny pomysł bo było by takie połączenie breaking bad synów anarchii the wire i paru innych seriali.

FF7manifo

Koniecznie musisz zobaczyć "Straight outta compton", bo jest to prawdziwa historia raperów z Compton (czyli z dzielnicy CJ'a - w grze Gampton) ich walce z policją i dojściu do sławy. Wiele wydarzeń takich jak zamieszki w LA w 1992 i innych, do których nawiązano w grze, pojawiają się w tym filmie.

ocenił(a) grę na 10
joanjett

Raczej Ganton. Ja chętnie bym pooglądał serial z przygodami Karla Dżonsona.

ocenił(a) grę na 9
FF7manifo

ale policjanci to tenpenny pulaski i hernandez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones