PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 856
ocen
8,6 10 1 47856
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

genialna gra i fabuła

użytkownik usunięty

tylko kto w końcu zabił matke cj? powie mi ktoś tak ze szczegółami? byłbym wdzięczny ;)

ocenił(a) grę na 10

http://www.youtube.com/watch?v=PJcINzQ7vWw

Tutaj jest słaba jakość, ale to film Wersja Bonusowa, która była dodana do jakiegoś wydania GTA: San Andreas.

Misja "The Green Sabre" (ostatnia z Los Santos) to misja o samochodzie z którego strzelano do domu CJ i zabito jego matkę.
Gdy CJ zobaczył, że to zielone sabre wyjeżdza z garażu i wychodzi BIG Smoke, Tempeny i Rader....zorientował się, że ta cała sytuacja śmierdzi.
Smoke i Rader zdradzili gang GROOVE ST FAMILIES wiele lat temu. Właśnie współpracując z Ballasami i Policją.
Smoke i Ryder wiedzieli razem z ballasami kto strzelał do domu CJ (oczywiście ballasy w zielonym sabre).

To był dobry pretekst, żeby przyciągnąć CJ spowrotem do miasta.

Smoke, Ryder, Ballasy i Tempeny byli odpowiedzialni za śmierć Matki Cj i za rozpadek GROOVE ST FAMIELIES.

obejżyj filmik...pomimo słabej jakości i języka angielskiego (ale dość proste słownictwo) da się bez problemu ogarnąć to co się stało przed przylotem CJ do LOS SANTOS :)

pozdrowienia :)

użytkownik usunięty
Webb

skąd wiadomo że zdradzili Grove st families wiele lat temu? przecież jak zobaczył w tej misji zielony sabre to skad wiadomo ze zdradzili wcześniej ?

ocenił(a) grę na 10

filmik pokazuje, jak członkowie gangu buntują się przeciwko Sweetowi i temu, że gang GROVIE STREEN FAMILIES jest słaby i "traci ulice" i "mało zarabia". Postanowili z ballasami zabić Sweeta w swoim domu w nocy. Niestety w tym domu była matka i to ona zginęła.
Strzelano z sabre, O KTÓRYM POTEM CJ DOWIADUJE SIĘ W ROZMOWIE ZE SWOIM BRATEM SWEETEM (jedna z misji w grze) !

Gang sie buntuje ( Big Smoke i Rader) bo grove st families mało zarabia i mówią to Sweetowi.

Po braku zainteresowania problemem przechodzą na stronę BALLASÓW.
to jest ta zdrada sprzed (może nie lat ale paru miesiecy przed wydarzeniami z gry gta san andreas).

mam nadzieję że pomogłem :)

to prosta historia.

1) zawód ziomali z gangu
2)zdrada
3)chęc przejęcia gangu Groove...
4)zabijają matkę zamiast Sweeta
5)próbują zataić błąd udając ziomali (misje z gry)
6)CJ widzi zielone sabre, "ostatnie co widziałem...to jak odjeżdzało zielone sabre" - mówi sweet Cj'owi :)

banał :P a jaka zajebista gra :D

użytkownik usunięty
Webb

to że jest zajebista to nie musisz mi mówić ;p tylko która to była misja do pkt 6 ?

ocenił(a) grę na 10

Hmmm...mała poprawka - to Ryder mówi "podobno widziano jak odjeżdzało zielone sabre" w misji albo "Drive-Thru" albo tej misji gdzie jedzie sie z ziomkami na Drive-By (jedne z pierwszych misji (piersze z 3-5 misji w grze :) )
sam zacząłem teraz grać :D
to jest gra fenomen...GTA VX i GTA SA to istne kozaki.
moim ulubionym momentem jest czas gry po San Fierro :) jak jesteś na pustyni i kupujesz lotnisko :)

użytkownik usunięty
Webb

grasz może w multiplayera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones