PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 866
ocen
8,6 10 1 47866
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

chodzi o kołowanie nad lądowiskiem...mam czas ponizej dwoch minut i nadal nie mam
ukończone :(

co do gry to bardzo fajna, jest parę błedów ale spox

ocenił(a) grę na 10
artixCR7

http://www.youtube.com/watch?v=qLcwi1_ulZE

Mi pomogło. Też jestem w tym samym miejscu tylko już przy helikopterze =]

ocenił(a) grę na 10
artixCR7

To jest najtrudniejsza misja w grze. Wymaga ogromnej cierpliwości. Nienawidzę szkół jazdy w GTA SA, ale szkołę latania ukończyłem.

ocenił(a) grę na 9
Miszcz_Pawarotti

Mi to akurat większych problemów nie sprawiło , gorzej było np. z gonieniem quada albo 2 aut ( 2 miasto ) .

ocenił(a) grę na 10
VeBFan

Chociaż nie. Najgorsza misja to Freefall w Las Venturas. Trzeba lecieć Dodo tak długo, aż dostrzeżesz Shamala, szybko zawrócić, a potem dopaść odrzutowiec zanim doleci do miasta. Trudność tej misji polegała na tym, że Dodo to wolny samolot, a w przestworzach łatwo było stracić orientację w terenie.

ocenił(a) grę na 9
Miszcz_Pawarotti

hmm , tego nie pamiętam akurat . Obecnie przechodzę od początku i jestem na misji co muszę 4 gości z pociągu rozwalić a jadą do miasta 2 . Ciężko :)

ocenił(a) grę na 8
artixCR7

To jeszcze szło przejść, kilka prób i dało się radę. Gorzej ze szkołą jazdy i zrobieniem beczki...

ocenił(a) grę na 8
artixCR7

Widzę że nie tylko ja mam problem z przejściem tej misji :) Chyba utkwiłam w martwym punkcie, próbowałam już tysiące razy i jak nie wychodziło tak nie wychodzi mi to latanie :((

ocenił(a) grę na 9
artixCR7

Ta misja jest prosta, mnie wkur**a misja w, której trzeba powstrzymać jakiś zabójców którzy chcą zabić włoskiego bosa/dona mafii :D
A co do latania jeżeli graliście w GTA VC to łatwiej wam będzie sterować strzałkami nie myszką mi to pomogło :P Szkoła jazdy to najprostsze misje jakie kiedykolwiek robiłem :]

ocenił(a) grę na 10
artixCR7

te z kołowaniem są to najgorsze testy następne są w miarę proste

ocenił(a) grę na 10
artixCR7

też miałem z tym wielkie problemy. Jak pierwszy raz przechodziłem grę to w końcu dałem sobie spokój z grą przez tą misję tak że nie włączyłem SA przez 3 miesiące ale potem się udało :D

ocenił(a) grę na 10
wafel4

zabawni jesteście.

ocenił(a) grę na 10
yuoshi7

czemu? :D

ocenił(a) grę na 10
wafel4

GTA SA jest banalne ;d Może z tego powodu że przeszedłem grę parę razy i owszem za pierwszym razem miałem problemy ale teraz to te misje są zabawnie proste. I rozbawia mnie fakt że macie problemy z tymi misjami kiedy ja je znam na pamięć :D

ocenił(a) grę na 10
yuoshi7

ja za pierwszym razem miałem problem :D

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Za pierwszym razem fajnie się grało, bo wszystko się odkrywało a teraz to na pamięć się zna ;d

ocenił(a) grę na 10
yuoshi7

to też w pewnym sensie plus chociaż masz rację że lepiej na początku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones