PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 245
ocen
8,4 10 1 37245
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

zamiast 5 w której bedzie san andreas, wolałbym znowu vice city, blichtr lat 80, palemki, jachty, koks, dupeczki , kolorowe marynarki, espadryle i genialna muzyka z tamtych lat

BlackShit

Dobrze pan prawisz.

ocenił(a) grę na 10
BlackShit

Polać mu miodu !!

BlackShit

A ja bym chciał Vice City i San Andreas doczepić do Liberty City i zzagrać coś dużego na silniku GTA 4, może być w czasach dowolnych, a najlepiej gdybyśmy podostawali rozbudowane historie Tommego i CJ Johnsona na zasadzie remaku ale z większą ilością służb w każdym z miast, bo czemu niby Tommy Vercetti nie mógłby opychać koki dla Big Smoke'a posiadając jużduże imperium narkotykowe :D

ocenił(a) grę na 10
BlackShit

Może "szóstka" bedzię w latach 80tych :D

ocenił(a) grę na 9
BlackShit

Też bym chciał, aczkolwiek Gta Vice City Stories to jakby Vice City 2. Nie sądzicie?

ocenił(a) grę na 10
lukaszbukasz

Raczej VCS to prequel wydarzeń z Vice City, co do wypowiedzi Mateo_SF mam mieszane uczucia, silnik GTA 4 pozostawia mi wiele do życzenia (fizyka pojazdów) no i fakt że Big Smoke gryzie glebę od.. 21 lat jakoś mi się nie uśmiecha..

ocenił(a) grę na 9
McFlyPL

No fakt ze Smokiem to przesada. A VCS to rzeczywiście pomyłka, sory za błąd.

ocenił(a) grę na 10
BlackShit

Lepiej tego nie mogłeś określić :) Nowe GTA, więcej muzy z epoki, więcej aut, odniesień do filmów i seriali. Ech, marzenia...

ocenił(a) grę na 7
BlackShit

Podejrzewam, że w szóstce wrócą do VC, skoro w piątce wracają do SA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones