PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 245
ocen
8,4 10 1 37245
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

Według mnie VC jest najlepszą częścią całej serii GTA. Zdecydowanie bije na głowę San Andreas, a także IV. Mimo, że ma już 10 lat, to najchętniej do niej wracam -.-

ocenił(a) grę na 10
lebita

Jestem takiego samego zdania. Czwórce niestety brakuje tego czegoś, co sprawia, że gra jest trochę bezpłciowa. Vice City ma niepowtarzalny klimat, świetną ścieżkę dźwiękową, poza tym nigdy się nie nudzi. Jeśli chodzi o San Andreas to trzeba przyznać, że jest to jedna z najlepszych gier o amerykańskich gangach. Ciężko porównać mi ją z Vice City, obie mają fantastyczny klimat, zawsze ciężko mi od nich odejść - duża swoboda po przejściu fabuły, misje poboczne. Jestem ciekawy co Rockstar ma nam do zaoferowania w piątej już części tej gangsterskiej sagi. Skoro ma to być powrót do wybitego Vice City to już zacieram ręce...

ocenił(a) grę na 10
seth3241

A ja słyszałem że to ma być powrót do drewnianego srak andreas,z grafiką IV.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Mati_JCVD

Tak rozmawiasz z mamusią ?:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Mati_JCVD

Jak miło ^^ powiedz coś jeszcze :)

ocenił(a) grę na 10
klaczek20

nie już nic nie powiem niech ktoś inny cię nakarmi :)

ocenił(a) grę na 10
lebita

Tradycjnie przechodzę VC raz w roku (wakacje) :)

ocenił(a) grę na 8
lebita

bzdura san andreas lepsze, ale VC na 2gim miejscu, potem 3ka i na koncu 4ka bez klimatu niestety

ocenił(a) grę na 9
Hurrus

Dla ciebie SA dla innych VC :)

Hurrus

też bardziej podoba mi się SA :)

użytkownik usunięty
lebita

ciekawe

ocenił(a) grę na 10
lebita

Podpisuje się. San andreas jest straśnie średniawe w porównaniu do Vice city. Nie gustuję w rapie tylko w rocku i metalu, mimo że vc specjalizowało się w muzyce z dawnych lat... klimat urzekł mnie. Infernus z Michaelem Jackosen "Billy Jeans" przy wschodzie słońca na posesji Diaza. To jest to.

ocenił(a) grę na 10
PolskiRain

słyszałem że dużo osób grało w vc w taki sposób że nie realizowało misji, tylko jeździło po miastach i słuchało muzy :) Sam tak robiłem, (i robię!) gdy gram w tę grę :)

Einshaew

I spoko. Ja tak robie w SA, jezdze albo wdaje sie w przepychanki z wojskiem przelatujac im nad Area 51 i uciekam przed ich mysliwcami.
Proponuje by i VC i SA dac pierwsze miejsce bo co do nizszych moiejsc dla calej reszty to sie chyba wszyscy zgadzaja.

PolskiRain

K-DST, Radio X.
W VC szukam na sile czego co by mnie nie irytowalo.
BTW "Billy Jean" ;)

ocenił(a) grę na 10
lebita

Mam takie samo zdanie na temat VC. Genialna gra i można przy niej miło spędzić czas;)

ocenił(a) grę na 10
lebita

Zgadzam się całkowicie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones