PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 245
ocen
8,4 10 1 37245
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

to było 7h 15min bez kodów (pierwszy raz). Naprawdę przednia zabawa po tylu latach. W końcu można zrozumieć o co chodziło. Polecam każdemu zastanawiającemu się nad powrotem ;)

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Razem z misjami pobocznymi na 100% czy tylko misje fabularne?

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Fabuła, do tego trochę paczek, wyścigi, w swoich posiadłosiach wszystkie poboczne + jakieś inne pierdółki. Myślę, że z 70% stuknęło. A jak u Ciebie?

ocenił(a) grę na 9
pioter01

2 x 100% plus kilka razy dajmy na to na 50 % ;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

No to ładnie, tylko pogratulować wytrwałości i dobrej zabawy ;)

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Dzięki:) W końcu jestem maniakiem GTA a jak na maniaka to i tak nie za dużo razy ;)a czasu nigdy nie liczyłem ile zajmuje przejście całej. Z pewnością nie mało.

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Ze wszystkich części, którego protagonistę lubisz najbardziej i dlaczego? Ciekawy jestem

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Najbardziej wyrazisty jest CJ z San Andreas. Taki swojski, szczery chłopak trochę naiwny ale nie liczę mu tego jako wadę. Popełnił w życiu niemałe błędy ale stara się je naprawić. Do tego nie brak mu poczucia humoru:) Vercetti też jest w porządku tylko jakby trochę bardziej wynioślejszy, też z poczuciem humoru no i pomocny (misja z uratowaniem Lance,a) ;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Varcetti facet z krwi i kości, bezwztględny :P Lance'a nie trawię

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Lance to nieodpowiedzialny pozer (co lepiej było pokazane w Vice City Stories) a do tego gej :D

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Z VCS pamiętam jak uciekał poduszkowcem i kokę wyrzucał po całym mieście, bo federalni podsłuch założyli. Ogólnie trzeba przyznać, że VCS dobrze wyszło.

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Tzn Lance wyrzucał kokę z helikoptera a Victor ją zbierał z poduszkowca ;) Albo dla swojego kaprysu namówił Vica do ataku na motocyklistów niby za to że ukradli mu trochę koki a tak naprawdę tylko po to żeby im zwinąć motocykl. A co do VCS to owszem bardzo dobra część. Miasto bardziej kolorowe, motyw ze zdobywaniem biznesów, parę nowych pojazdów, protagonista potrafił pływać, świetna fabuła choć dramatyczna (śmierć Louise)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Racja, 2latka temu grałem ostatnio i stąd ten błąd. Zostaje mi teraz na własną rękę GTA V pomęczyć, ale to za jakiś czas jak się dorobie sprzętu

ocenił(a) grę na 9
pioter01

No co do V to ja tak samo. I w sumie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wydadzą V na PC..

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Innej opcji nie widzę ;)

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Oby Rockstar sądził to samo ;)

ocenił(a) grę na 1
Zachodniak24

Zamykam temat do pojawienia się GTA V na pc.

ocenił(a) grę na 9
Dupato

VC to jest najlepsza część serii, a nie jakieś przereklamowane V....

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

No i "piątka" ukończona!

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Gratulacje;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Dzięki. Pożyczaj od kogoś sprzęt i pogrywaj!

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Z pewnością zagram. Prędzej czy później.Nie będę pytał o szczegóły gry żeby nie psuć sobie przyjemności grania;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Prawidłowo. Jak będę miał chwilę czasu to podrzucę procenty i niespojrelowe pierdółki

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Spoko:) Z Twojej oceny widzę że się podobała piątka. Jak wypada w porównaniu do SA? (nie pytam o grafę bo to jak noc i dzień pewnie;-) )

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Minimalnie lepiej wypada V, ale dlatego że fabuła bardziej do mnie trafiła (filmowość). Tak więc na pewno będziesz się dobrze bawił.

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Oby tak było;) Przynajmniej obym się nie rozczarował jak przy "czwórce".

ocenił(a) grę na 9
pioter01

Przejście podstawowej fabuły to jakieś 30% albo i mniej. Ja w tamtym roku zrobiłem na 100%. Pamiętam jak staneło na 98% i nie wieziałem co pominąłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones