PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 093
oceny
8,9 10 1 47093
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Sory że sie teraz za mocno rozpisze ale chciałem sie zwami podzielić jak mi idzie w GTA V . Otuż miałem jeden problem z jedną z misji głównych , mianowicie chodzi mi o misje jak Trevor leciał samolotem i musialem sledzic duży samolot Transportowy , jak juz wyleciałem nad małym miasteczkiem na terenach pustynnych kazali mi sie wzbić wysoko żebym się zrównał z samolotem Transportowym , powiem wam szczerze że męczyłem sie nad tym ok godziny i w koncu stchurzyłem i zrobilem opcje pomiń . Niemoglem tego przejsc serio , co sie wzbilem do góry to zamiast mój samolot zrwónać sie z Transportowcem to zaraz mi zawiał wiatr i mój samolot tracił moc i spadalem a jak sie wzbijałem do góry juz to za Chiny niemoglem dogonic transportowca . Jeszcze wczesniej jak sie męczyłem z ta misja włączyłem na youtube jak przeszedl ta misje Sarge i mu sie udało za pierwszym razem ja niewiem jak on to zrobił . Może umnie był jakis błąd kto wie . A potem jak zrobiłem na opcje pomin to znalazłem sie juz koło samolotu transportowego kilka dosłownie metrów i za ch....re niemogłem do niego doleciec parodia i tez zrobilem pomiń potem mialem misje w samolocie samym Trevorem to wykonczylem tych gosci i potem juz bylem pilotem tego transportowca i musialem uciec tym dwóm mysliwcom i tez sie meczylem i tez zrobiłem pomiń ( to dobrze że w GTA V zrobili taka opcje pomiń bo jak by nie to to bym mógł stracić nerwy na tej misji :-/ . )I I tak w sumie przeszlem tą misje na takim przewijaniu troche ale w sumie niemialem innego wyjscia bo niechciałem sie denerwowac serio , ciekaw jestem asy jak wam ta misja sie udała , A tak apropo to miałem na koncu brązowy medal za ukończenie misji hehe niedzwie sie w sumie hehhehe , pozdrawiam was i napiszcie o swoich poczynaniach z ta misją

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bergmansson

Nie wiem, co w tym trudnego. Ja sie raz rozbiłam jak próbowałam wlecieć swoim samolocikiem do tego dużego, a za drugim razem mi się udało od razu. A na koniec niepotrzebnie przewijałeś, bo i tak nie da się uciec tym myśliwcom, bo Cie zestrzelą i musisz ze spadochronem skakac

Bergmansson

Mam ten sam problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones